MojAndroid

Rok 2016 je už takmer za nami. Môžeme sa obzrieť za tým, čo si pre nás pripravili výrobcovia smartfónov. Nebolo toho málo. Niektorí nás príjemne prekvapili, iní skôr sklamali. Budúci rok ale začínajú všetci odznova a už tradične bude úspech celej značky závisieť najmä od úspechu vlajkovej lode.

7-dni-s-galaxy-s7-edge-serial-7

Tento rok bol bohatý na skutočne vydarené telefóny. Ani v jednom prípade sme sa ale nedočkali žiadnych prevratných zmien. Pamätáte sa ešte na časy, keď jeden rok prišli telefóny ako Samsung Galaxy S3 a HTC One X? Tie priniesli nekonečné množstvo vylepšení a prakticky každý mal dôvod na upgrade. Hneď rok potom sme sa dočkali ďalšieho množstva noviniek, vrátane Full HD displejov, ktoré sa stali štandardom na všetkých vlajkových lodiach. Teraz to už také akčné nie je. Každý rok sú vylepšenia striedmejšie a nie je ich až tak veľa. Budúci rok ale môže byť iný. S najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme obrovský nárast v používaní virtuálnej reality, ako aj umelej inteligencie. To sú iba dve oblasti, kde môžeme očakávať obrovské zlepšenia.

20160928-google-pixel-phone-001

Na ktorú z vlajkových lodí sa ale tešíte vy? V poslednej dobe vidíme čoraz viac uniknutých informácií o tých najočakávanejších modeloch. Do ich predstavenia ale stále ešte zostáva dosť času, a tak môžeme popustiť uzdu fantázii a dúfať, že výrobcovia prinesú práve tú funkciu, ktorú tak túžobne očakávame. Hlasujte v našej ankete a dajte nám vedieť pod článkom, na ktorý telefón sa v roku 2017 tešíte najviac vy.

Na ktorú vlajkovú loď v roku 2017 sa tešíte najviac?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

30.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+