MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Pokey Ball

Herné štúdio VOODOO prišlo s ďalšou lákavou hrou. Jej názov je Pokey Ball a vy budete mať za úlohu odraziť loptičku tak vysoko, ako sa len dá. Dokážete po každom pokuse prekonať svoj vlastný, doterajší rekord? Hra je veľmi návyková a dokáže skrátiť čas nejednému človeku.

Verzia: 1.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

Car Stunts 3D Free – Extreme City GT Racing

Car Stunts 4D je vzrušujúca hra, ktorá iba nedávno prišla do Obchodu Play. Prináša pocit reálneho športového závodenia s kaskadérskymi autami. Trénujte svoje schopnosti driftovania, aby ste vždy skončili preteky medzi prvými. Snažte sa však zakaždým zaujať svojimi šialenými kúskami – inak by to nedávalo zmysel a nezabavili by ste sa.

Verzia: 0.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Weather Advanced

Naplánujte si svoj deň. Získajte pomoc pri vašich cestách. Dostaňte každodenné informácie o počasí od najpresnejších poskytovateľov. Weather Advanced bude vaším osobným asistentom, ktorý vám pomôže pri prijímaní správnych rozhodnutí pri vašich každodenných činnostiach pomocou sady elegantných a komplexných miniaplikácií. Hlavnou úlohou aplikácie však ostáva predpoveď počasia, ktorá vyzerá na prvý pohľad veľmi dobre a okrášli plochu vášho smartfónu.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Hometalk

Nová appka Hometalk dodá nápady kreatívnym ľuďom, ktorí obľubujú tvorbu vlastných ručných prác. Môžete tu komunikovať s ľuďmi s rovnakým hobby. Taktiež je možné pridávať na sociálnu sieť vašu tvorbu a podeliť sa s nápadmi s ostatnými používateľmi Hometalk. Poteší možnosť uloženia zaujímavých projektov, ktoré by ste chceli v budúcnosti vyrobiť.

Verzia: 0.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

9.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+