MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Hudobný prehrávač – Audio prehrávač a ekvalizér

ďalší vydarený prehrávač hudby s atraktívnym dizajnom. Prehrá všetky aktuálne používané zvukové formáty. Nechýba ani widget, ktorý si môžete dať na domovskú obrazovku a vítanou funkciou je aj časovač. Po vami nastavenom čase sa prehrávanie zastaví. Ideálne napríklad pred spaním. Aplikácia ponúka aj zaujímavú funkciu s názvom Edge Lighting. Počas prehrávania hudby budú okraje vášho displeja žiariť zaujímavými farbami. Aplikácia je v Google Play dostupná zdarma.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Train Driving School

Zaujímavá 3D hra, v ktorej sa naučíte jazdiť vlakom. Okrem peknej grafiky ponúka aj slušnú hrateľnosť. Ak ste vždy chceli ovládať vlak, máte jedinečnú príležitosť. Okrem iného sa tu nachádza množstvo zaujímavých levelov a ich prechádzaním získate aj nové lokomotívy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

EX File Manager

Ďalší vydarený správca súborov pre váš Android. Ponúka jednoduché a prehľadné prostredie. Súbory môžete prehliadať v priečinkoch, prípadne si zvolíte len prehliadanie fotografií a podobne. Taktiež nechýba manažér aplikácií. Samozrejmosťou je presúvanie a kopírovanie súborov.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Spider Stickman Rope Hero Gangstar Crime

Už ste videli Stickmana ako spidermana? Ak nie, v tejto hre uvidíte. Ak máte radi túto postavičku, prípadne hry Grand Theft Auto, určite si prídete na svoje. V hre nájdete viacero zbraní a aj levelov. Poteší aj vydarená grafika.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 18. týždeň 2019

11.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+