MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Energy Ring

Jednoduchá, rýchla a kvalitná aplikácia, ktorú ocenia majitelia nových vlajkových lodí od Samsungu s dierou v displeji. Dokáže zobraziť stav batérie okolo predného fotoaparátu. Aplikácia je to veľmi užitočná a v redakcii ju už pár dní používame. Nechýba viacero zaujímavých nastavení. Zmeniť si môžete hrúbku indikátora, dokonca aj jeho farbu pri rôznej úrovni nabitia. Stav batérie tak vidíte vždy, keď sa na svoj telefón pozriete.

Verzia: ER_BETA_5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: ER_BETA_5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Spark

Nie úplne nový, avšak pre Android nový e-mailový klient prišiel v hodine dvanástej. Práve v čase, keď Google končí s vývojom obľúbenej aplikácie Inbox. Používatelia Inboxu musia prejsť buď na Gmail alebo iného e-mailového klienta. Spark môže byť práve ním. Ponúka všetky dôležité funkcie a Gmail dokáže plnohodnotne nahradiť. Aplikácia je prepracovaná, nechýba pokročilá práca s mailami, ich odkladanie a v ďalších aktualizáciách pribudnú rýchle odpovede, tmavá téma a podobne. Aplikácia je známa používateľom operačného systému iOS, rovnako aj MacBookov, medzi ktorými sa teší veľmi dobrým ohlasom. Dúfame, že sa jej bude dariť aj na Androide.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Stack Ball

Stack Ball je vydarená 3D “skákačka”, v ktorej ovládate loptu a musíte sa s ňou dostať cez rôzne platformy čo najrýchlejšie dole. Cez farebné platformy sa dostanete tak, že ich rozbijete, cez čierne nepreniknete nijako. Hra tiež precvičí vašu rýchlosť a všímavosť. Poteší výborným ovládaním, vydarenou jednoduchou grafikou a čo je hlavné, dokáže zabaviť.

Twist Hit!

Táto hra sa prediera rebríčkami najsťahovanejších, minimálne na Slovensku. V tejto hre plníte kruhy vodou. Naplňte všetky a máte vyhrané. Prekážať vám v tom budú rôzne nástrahy v podobe stien, ktoré vám plnenie dokážu pekne znepríjemniť. Hra obsahuje množstvo zaujímavých levelov, ktoré sa odohrávajú v rôznych zaujímavých prostrediach. Poteší jednoduchá a zábavná grafika, hra je zábavná a dokáže vyplniť dlhé chvíle.

Verzia: 1.8.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.4
Aktuálna cena: Zdarma

Ak aj vy viete o nejakej novej dobrej aplikácii či hre, neváhajte a dajte nám vedieť v komentároch pod týmto článkom.

6.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+