MojAndroid

Guns’n’Glory

Byť hrdinom je nuda, začnite hrať záporáka. To je pravdepodobne slogan hry Guns’n’Glory. Hra je typická pre tower defense žáner, až na to, že tu namiesto vežičiek nájdete pištolníkov zo západu. Pištolníci čakajú na kaňonoch, zatiaľ čo kočovníci sa v mieri presúvajú v úzkych dolinách. Vašou úlohou je ich prepadnúť a nezanechať žiadnych svedkov. Guns’n’Glory si momentálne môžete kúpiť na obchode Play za akciovú cenu 0,10€.

Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: 2,99 €

Mobile Kick

Ak ste fanúšikmi futbalu, tak by ste určite mali dať šancu tejto hre. Mobile Kick sú tak trochu zjednodušené futbalové zápasy. Nehráte 90-minútový zápas, ale môžete si vybrať, či chcete hrať rovno penalty alebo priame kopy. Výhodou je, že vám jedna sezóna za futbalový klub nezaberie veľa času. Na svoje si príde každý, keďže hra ponúka tie najpopulárnejšie ligy vrátane anglickej Premier League, španielskej La Liga, talianskej Seria A alebo nemeckej Bundesligy.

unnamed

Verzia: 1.0.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.21
Aktuálna cena: Zdarma

Raft Survival

Chcete zistiť, aké je to byť sám na šírom mori a vašou jedinou záchranou je plť, nástroje a rozum? Postavte si podmorské sídlo, vypestujte strom alebo jednoducho sa snažte prežiť v hre Raft Survival. Váš pobyt na mori znepríjemňuje veľký žralok, ktorý pravidelne útočí na vaše bývanie.

Soul Knight

Vyspelá mimozemská civilizácia ukradla magický kameň, ktorý udržiaval rovnováhu vo vašom svete. Avšak osud zeme teraz závisí len na vás a preto sa vydáte na cestu, aby ste získali kameň späť. Počas hry budete objavovať skryté žaláre, zbierať vtipné zbrane (napríklad metlu) a strieľať po mimozemšťanov. Nemusíte sa dokonca ani obťažovať s mierením alebo nabíjaním, len podržte palec na tlačidle a hýbte sa s panáčikom., nakoniec nejako zomrú.

Verzia: 1.7.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.1
Aktuálna cena: Zdarma

Stickman Jungle Run

Máme tu ďalšiu typickú behačku umiestnenú v divokej džungli. Tentokrát je hlavným protagonistom veľmý známy paličkový panák menom Stickman. Vašou úlohou je len skákať na vrcholy rôznych výšok. Nie je to tak jednoduché, ako sa môže na prvý pokus hrania zdať. Zrazu zistíte, že ste preskočili jeden vrch a skočili priamo do priepasti. Ako už ale iste tušíte, cieľom hry je zabehnúť čo najdlhšiu vzdialenosť.

unnamed (1)

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
25.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+