MojAndroid

Numem

Máte fotografickú pamäť? Neviete? Môžete si to veľmi jednoducho overiť. Výborne vám k tomu poslúži aj hra Numem, ktorá sa síce primárne radí do kategórie arkád, čerpá ale aj z logických titulov, ktoré majú za cieľ preveriť našu pozornosť a pamäť. V tomto prípade bude úlohou hráča si najskôr prezrieť usporiadanie čísel na displeji a následne správne označiť ich poradie, respektíve umiestnenie. Ak si ale myslíte, že to bude také jednoduché, tak sa poriadne mýlite.

1 2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Gods of Rome

Ak túžite po bojoch v antickom Ríme, potom by titul Gods of Rome nemal uniknúť vašej pozornosti. Ponúka totiž všetko, čo od titulu takéhoto žánru možno i nemožno čakať. Okrem klasických bojov si vývojári pripravili možnosti špeciálnych útokov, ktoré vám v ceste za cieľom obsadenia celého Ríma môžu výrazne dopomôcť.

Verzia: 1.9.0a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.0a
Aktuálna cena: Zdarma

Pop Voyage

Jednoduchý herný princíp, pekné animované spracovanie a zaujímavý príbeh môže byť to, čo hráčov zaujme. Vedia to aj tvorcovia Pop Voyage, ktorí vo svojom počine využili kombináciu nenáročných úloh s príbehom, ktorý ponúkne dobrodružnú cestu dievčiny menom Suzie, ktorá so svojím psom Frankym a ujom Propellerom zdoláva viaceré prostredia, kde na nich čakajú logické miniúlohy.

https://www.youtube.com/watch?v=msqlW6-X8Q4

The Simpsons™: Tapped Out

Hoci sa titul nemôže radiť k tým najnovším, ktoré má používateľ obchodu Play k dispozícii, za uplynulé dni sa teší veľkej obľube. Dôvodom je aktualizácia, ktorú hra The Simpsons prešla a s ňou, pochopiteľne, veľké množstvo noviniek a vylepšení. Žltá rodinka tak je prostredníctvom hry ešte bližšie k svojim priaznivcom.

Verzia: 4.32.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.32.1
Aktuálna cena: Zdarma

Gummy Drop!

Ani Gummy Drop nebude pre skúsených hráčov veľkou neznámou. Minimálne teda nie herný princíp, ktorý sa dlhé roky úspešne „potackáva“ medzi množstvom podobných titulov, ktoré slávia veľký úspech. Úlohou hráča bude gumené cukríky dostať do takej pozície, aby spolu cukrovinky rovnakej farby a tvaru susedili. V tomto momente sa navzájom „odpália“ a zmiznú z herného poľa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

The Tribez

Dnešný výber ukončíme tematickým titulom, ktorý sa zameriava ako na Vianoce, tak aj na zimu samotnú. Napokon, do zimného prostredia je zasadený aj príbeh titulu, v ktorom záporní hrdinovia ukradli všetky ozdoby na stromček a darčeky a totálne tak znechutili miestnym deťom prázdniny. Cieľom hráča bude získať ukradnuté bohatstvo späť a zachrániť tak Vianoce.

1 2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

29.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+