MojAndroid

Downwell

Nestáva sa často, že hra mešká pre najrozšírenejšiu mobilnú platformu tak dlho, ako tomu bolo v prípade titulu Downwell. Obľúbená hra totiž bola na konkurenčný iOS i desktopy dostupná už minulý rok, pričom v tom čase zožala veľký úspech. Predpokladá sa, že inak tomu nebude ani na operačnom systéme Android, kde okamžite zaujala množstvo ľudí.

Verzia: 1.0.74
Pôvodná cena: 3,09 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0.74
Pôvodná cena: 3,09 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Flick Quarterback

Americký futbal nepatrí na Slovensku práve medzi najobľúbenejšie športy. Aj keď si takýto druh pohybu získava v našej krajine čoraz viac priestoru, zahrať si ho v menších mestách je prakticky nemožné. Vtedy nastupuje titul Flick Quarterback, v ktorom sa vžijete do kože hráča najznámejšieho športu v Amerike.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

The Pit

Dávno ste si nezahrali kvalitnú plošinovku? Radi by ste? Potom svoju pozornosť rozhodne upriamte na titul The Pit, ktorý sa v nedávnej minulosti objavil v Obchode Play. Ponúkne pritom tradičný príbeh plošinovky, v ktorej bude úlohou hráča prechádzať medzi viacerými platformami, vyhýbať sa pádom a prekážkam, ale aj zbierať rôzne predmety a mince.

ULTRAFLOW 2

Ďalší titul v našom dnešnom výbere zaujme predovšetkým milovníkov rýchlych ťahov a tvarov. Práve na tie sa akýsi vzdušný hokej zameriava, pričom úlohou hráča nebude nič iné, ako virtuálnu guľôčku odpáliť presne tak, aby sa pomedzi prekážok dostala až do cieľa.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Walking Dead: Road to Survival

Máte pravdu, v prípade titulu Walking Dead: Road to Survival síce nejde o žiadnu novinku, ktorá by nadchla v obchode Play, ale o overenú klasiku, ktorú si môžeme stiahnuť už nejaký ten čas. Pred nedávnom ale prešla veľkou aktualizáciou, ktorá nielen opravila pôvodné chyby, ale pridala tiež nové možnosti hrania, vďaka ktorým sa úroveň samotného titulu výrazne pozdvihla.

https://www.youtube.com/watch?v=MbhHhzQEc6Y

Verzia: 9.3.1.58376
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.3.1.58376
Aktuálna cena: Zdarma

Pokémon Shuffle Mobile

Náš dnešný výber ukončíme titulom, ktorý sa inšpiroval azda najzaujímavejším seriálom nášho detstva, Ako už z názvu možno vyčítať, pôjde o Pokémona. Ak by ste v titule čakali boje rôznych mýtických postavičiek, čakali by ste márne. Pôjde totiž o puzzle hru, v ktorej bude vašou úlohou spájať dlaždice s Pokémonmi.

pokemon pokemon1

Verzia: 1.13.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+