MojAndroid

Skyward

A aj tento týždeň začíname výber poriadne zostra. Nový herný arkádový titul Skyward si totiž získal po celom svete už stá tisíce hráčov, a to predovšetkým vďaka svojej jednoduchosti a neprehnaným možnostiam. Čo je vlastne cieľom hry? Možno to znie čudne, no budete hrať za dve farebné bodky – modrú a červenú. Tie musíte posúvať po hernej ploche, respektíve vežičkách a opevnení posúvať tak, aby sa na danom predmete udržali. Po každom skoku však jedna z tehličiek odpadne a vy prichádzate o možnosť vrátiť sa späť. Chybný krok vás tak môže stáť veľa, nezabúdajte navyše, že obe bodky musíte mať v blízkom dosahu a posúvať ich prakticky súčasne. Hra, ktorá má čo ponúknuť aj hráčom z logického sektoru je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Google Play celkom zdarma, pričom zaobstarať si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

sky sky2

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Motocross Hill Racing Game

Už dlho sme v našom pravidelnom výbere nemali motokrosovú hru, To sa však dnešným dňom mení. Titul pritom toho oproti konkurenčným hrám veľa nevylepšil. Ponúka síce celkovo až 40 úrovní, ktorých obtiažnosť sa zvyšuje priamo úmerne so stúpajúcim poradovým číslom, no prejsť ich je pomerne jednoduché a nezaberie to viac, ako hodinu. Na dlhé hranie tak môžete rýchlo zabudnúť. Hra má ale aj viacero výhod, ako jednoduché ovládanie, nie príliš prehnané grafické efekty, či vcelku reálnu fyziku. Na výber máte aj viacero motocyklov, ktoré možno naďalej aj rôzne vylepšovať. Zdolávať tu budete vyššie i nižšie kopce, rokliny a mnohé ďalšie prekážky, obávať sa tak nemusíte ani o jednotvárnosť trate.

moto moto2

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Drive Motors 2

A čo poviete aj na automobilové preteky? A nie hocijaké, ale rovno preteky tých najrýchlejších, najdrahších a najluxusnejších áut. Tešiť sa môžete na značky ako Lamborghini, Ferrari, Aston Martin, Porsche a mnohé ďalšie. Tie tu nájdete v 3D zobrazení, ktoré pôsobí vcelku reálne a hráča nijako zbytočne neurazí.  Hre musím vytknúť nie príliš presvedčivú fyziku, no kvalitný titul si vyžiadal obete aj v tomto prípade, navyše, s pribúdajúcimi aktualizáciami môžeme očakávať napravenie tejto na prvý pohľad nevýraznej chyby.  Výhodou hry je fakt, že orpoti podobne kvalitným titulom je táto k dispozícii celkom zdarma.

car car2

Mahjong Mania!

Ďalší titul od vývojárov zo Slovenska zavítal do Obchodu Google Play a v našom výbere rozhodne nemôže chýbať. Čo je ale cieľom hry? Z pyramídy vyskladanej z niekoľkých druhov kameňov postupne odoberať jednotlivé kusy takým spôsobom, že ich spojíte s kameňmi rovnakého vzoru. To však nebude také jednoduché, spájať totiž môžete len tehličky, ktoré majú voľnú aspoň jednu stenu, a teda sa ňou nedotýkajú ďalšieho kameňa. Navyše, všetko to budete musieť zvládnuť v časovom limite, ktorý sa vám odrátava v ľavom hornom rohu obrazovky. Vývojári zjednodušili spájanie tehličiek s kvetinovým vzorom a umožňujú ich spájanie aj napriek rozličným farbám, či minimálne odlišného obrázku. Podobne sú na tom aj takzvané sezónne tehličky, ktoré sa v hre vyskytujú v malom počte.Mahjong Mania! navyše ponúka rôzne bonusy vo forme vyššieho skóre pri včasnom spojení tehličiek, čím sa od svojej konkurencie mierne líši. Ak vás táto logická hra od Slovákov zaujala, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu – a to celkom zdarma.

mahjongmania_screen_480x800_2 mahjongmania_screen_480x800_3

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Block Amok

Uznávam, v tomto prípade nejde o celkom klasický titul. Jeho zaradenie do kategórie Puzzle je diskutabilné a viac by mu svedčala zatiaľ nevytvorená kategória šialených hier. Nie, nemyslím tým zlé ovládanie ani grafické spracovanie, ale príbeh, ktorý vás v hre postretne. Z auta idúceho po koľajniciach totiž budete páliť na drevené stavby z kanóna, a to tak, že tie musia padnúť. Vašou úlohou je zostreliť jednotlivé stavby na čo najmenší počet pokusov, pričom okrem obyčajných striel z kanóna na vás čaká aj viacero špeciálnych nábojov, ktoré majú napríklad trieštivý účinok, Ničenie tak ešte nikdy nebolo tak zábavné, ako teraz. Hoci sa titul javí na prvý pohľad ako free, čakajú tu na vás viaceré in-app nákupy, ktoré ďalej umocnia zážitok z hrania – a to až do výšky 84,80 €.

block block2

Verzia: 1.45
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.45
Aktuálna cena: Zdarma

Trial Xtreme 4

V poradí už 4. pokračovanie obľúbenej motorkárskej hry prichádza do Obchodu Google Play.  V popise hry pritom už tradične nechýba otrepaná hláška, že ide o najlepšiu hru vo svojej kategórii vôbec. A kto vie, možno je to pravda. Nahráva tomu aj fakt, že v hre nájdete obrovské množstvo levelov, ktorých obtiažnosť sa zvyšuje priamo úmerne so stúpajúcim poradovým číslom. Za každú ďalšiu zdolanú úroveň pritom získate finančnú odmenu, ktorú je následne možné ďalej investovať do vybavenia vášho motocyklu, prípadne úplne nového a ešte lepšieho stroja. Toto je jedna zo stránok hry. Tou druhou je multiplayer mód, ktorý už v kvalitnejších tituloch chýba skutočne len sporadicky. V tomto móde budete môcť v hre pretekať nie len so svojimi priateľmi, ale aj celosvetovo známymi pretekármi, a to vo forme turnaja. Nezabúdajte na to, že čím lepšieho hráča sa vám podarí poraziť, tým väčší úspech, a teda aj odmenu získate. Ak sa vám bude dariť, svojmu pretekárovi môžete navyše privábiť sponzora, ktorý vám nie len preplatí štartovné a náklady na preteky, ale vám aj dá ďalší bonus vo forme peňazí, ktoré môžete ďalej investovať.

2 3

27.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+