MojAndroid

Lost Maze

Už dlhší čas sa v našom výbere neobjavila zaujímavá animovaná hra, ktorá by v sebe implementovala nejaký skrytý príbeh. Titul Lost Maze ale všetko mení. Hlavná hrdinka Misty sa totiž stratila v nekonečnom bludisku, pričom jediná možnosť, ako sa odtiaľ môže dostať, je vaša pomoc. Dokážete malému dievčaťu pomôcť, alebo ju necháte napospas osudu?

Verzia: 1.0.50
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.50
Aktuálna cena: Zdarma

Psebay: Gravity Moto Trials

Tituly, v ktorých sa musíte na silnom stroji popasovať so zákonom gravitácie, je v Google Play dostupných hneď niekoľko. Len málo z nich ale ponúka jednoduché prostredie, ktoré sa sústredí len na hranie v kombinácii s bezchybným ovládaním. Práve Gravity Moto Trials ale týmito vymoženosťami disponuje a aj preto sa môže stať jednou z najobľúbenejších motorkárskych hier.

Verzia: 3.1.29
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.29
Aktuálna cena: Zdarma

Adventures of Stickman

Obľúbený paličkový muž sa vrátil. Postavička, ktorá bola ústredným hrdinom už niekoľkých dielov Stickmana, je tu tentokrát so všetkými svojimi dobrodružstvami. Animovaná grafika, ktorou titul disponuje, pritom zbytočne nezaťažuje a vy sa tak môžete sústrediť na plnenie najrôznejších úloh.

Verzia: 2.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Deus Ex Go

V obchode Play sa objavila zaujímavá novinka z dielne vývojárov titulov Hitman GO a Lara Croft GO, ktorá by mala byť akýmsi voľným pokračovaním spomínaných hier. Aj v tomto prípade pritom pôjde o lagický ťahový titul, ktorý sa primárne radí do kategórie Puzzle. Za jeho stiahnutie zaplatíte necelých 5 eur.

Verzia: 2.1.87803
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 2.1.87803
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 1,09 €

Rivals Masters

Predposledný titul nášho dnešného výberu ponúka všetko, po čom srdce pravého motoristu piští. Nájdete tu nielen rôzne športové automobily, ale tiež známe pretekárske trate, respektíve diaľnice, na ktoré sa vydáte. Tešiť sa tak môžete na skvelý zážitok z jazdy, aj keď len v jej elektronickej podobe.

https://www.youtube.com/watch?v=8oOlD1b4ht8

FIE Swordplay

Keď ste doteraz vnímali šerm ako nezáživný a nudný šport, prípadne ste ho ako šport nikdy neuznali, spravili ste veľkú chybu. V skutočnosti nejde len o oháňanie sa kovovou paličkou, ako ste si možno mysleli. Športovci štartujúci v kategórii šermu musia pri boji dodržiavať striktné pravidlá, ktoré vás neminú ani tu. Ako si s nimi dokážete poradiť vy?

 FIE Swordplay – snímka obrazovky

Verzia: 2.15.118
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.15.118
Aktuálna cena: Zdarma

30.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+