MojAndroid

Assassin’s Creed Identity

Legendárna herná séria sa pomaly z desktopov a herných konzol presúva aj na displeje našich inteligentných spoločníkov. Dôkazom je aj titul Assassin’s Creed Identity, ktorý sa nedávno objavil v obchode Play. A tu zožal okamžite obrovský úspech, pričom my sa tomuto faktu nemôžeme vôbec čudovať. Do detailov prepracovaná hra známeho mena totiž zaujme vždy.

Verzia: 2.8.2
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.8.2
Aktuálna cena: 2,99 €

1 Dimension

Druhý titul nášho dnešného výberu predstavuje minimalistická hra, ktorá svojou prostosťou a jednoduchosťou môže bez väčších problémov „vymazať“ väčšinu konkurencie. Vašou úlohou bude triafať farbenými strelami guľôčky, a to tak, aby farba strely zodpovedala farbe práve guľôčke. Len tak sa dané predmety navzájom zrušia a na herný plán prídu nové, náhodne vygenerovaných farieb.

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Vector 2

Druhé pokračovanie legendárnej behačky ponúkne nemenej zaujímavý príbeh, herné spracovanie, grafické prostredie, ale aj možnosti samotného hrania. To všetko v pekne zabalenom titule, ktorý nájdete v Google Play celkom zdarma. Viac o nekonečnom bežeckom titule vám už napovie priložené video.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mahjong Deluxe 3

Čínske hry sa častokrát vymykajú zdravému rozumu, našťastie, v prípade titulu Mahjong Deluxe 3 to neplatí. Samotná hra sa inšpiruje klasickým stolovým „bratom“, ktorý baví Číňanov už mnoho storočí. Ak teda patríte medzi milovníkov Mahjongu, potom rozhodne neváhajte a siahnite po najnovšom prírastku do takejto rodiny.

Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma

Skylander Battlecast

Vývojári titulu Skylander Battlecast dúfajú, že sa stane celosvetovým bestsellerom. A my túto možnosť vylúčiť nemôžeme. Napokon, ponúka tradičný príbeh zabalený v netradičnom a novom šate. Ako už samotný názov napovedá, v hre Skylander Battlecast sa nevyhnete bojom. Samotné hlavné postavy ale budú predstavovať nadprirodzené stvorenia, ktoré v reálnom svete rozhodne nenájdete.

  Skylanders Battlecast – snímka obrazovky

MMX Hill Climb

Voľné pokračovanie titulu Hill Climb Racing, alebo pokus o vytvorenie ešte prepracovanejších pretekov do kopca? Nech je to akokoľvek, MMX Hill Climb má všetky predpoklady na to, aby sa vo svojej kategórii stal jedným z najobľúbenejších titulov. Výrazne mu k tomu môže dopomôcť aj pekné grafické spracovanie, ktorým samotná hra disponuje.

Verzia: 1.0.9443
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9443
Aktuálna cena: Zdarma
30.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+