MojAndroid

Burrito Bison: Launcha Libre

Láka vás mexická kultúra? Máte šťastný deň, lebo hra Burrito Bison má v sebe všetky mexické stereotypy, na ktoré si len spomeniete. Okrem toho vás v hre sprevádza aj mexická hudba. Hlavná postava Burrito Bison hľadá kuchársku knihu na tú najlepšiu salsu, ktorú mu odcudzil diabolský šéf. V hre začínate podobne ako v Angry Birds, natiahnete Burrita, vystrelíte ho, dáte ranu nepriateľovi a snažíte sa poodrážať do čo najväčšej vzdialenosti.

Verzia: 2.50
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.50
Aktuálna cena: Zdarma

Devilian

Táto hra je až tak diabolská, že sa nedivíme, že aj vývojárske štúdio sa nazýva GAMEVIL. Na každom rohu na vás číhajú nepriatelia, ktorí majú početnú prevahu. Váš hrdina dokáže šermovať mečom a využívať špeciálne kúzla a schopnosti, ktoré vám uľahčia bitku. Zo začiatku sú nepriatelia slabí a myslíte si, že porazíte hocikoho, neskôr vás ale súboje zapotia a ak k tomu pridáme aj najsilnejších bossov, budete mať čo robiť, aby ste porazili temnotu.

Stickman Revenge 3

Pomsta Stickmana prichádza. Zahrajte si znovu za paličkového panáčika tentokrát v samurajskom oblečení, kde na nekonečnej dráhe zabíjate svojich nepriateľov (nezľaknite sa krvi) a porážate tých najsilnejších bossov. Váš Stickman neustále beží a vy ho môžete ovládať buď skákaním alebo sekaním s vaším mečom. Takisto môžete využiť špeciálne schopnosti ako napríklad dočasný ochranný štít alebo sa premeníte na býka, ktorý svojími rohmi preráža telá nepriateľov. Stickman Revenge 3 je dostupný zadarmo na Google Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Driving School Test Car Racing

Aka to vyzerá v autoškole, kde sa od začiatku učíte šoférovať závodné autá? O tom je táto hra. Hneď na začiatku získate luxusný šporťák a vy sa učíte jazdiť na špeciálne upravenej dráhe. Vyhýbate sa kužeľom, snažíte sa udržať na ceste, prechádzate cez zákruty a to všetko sa vám musí podariť za veľmi dobrý čas, aby ste boli inštruktorom lepšie ocenení. Okrem základných vecí sa naučíte aj techniky, ktoré vás v autoškole len tak nenaučia. Jednou z nich je hráčom veľmi známe driftovanie alebo aj skákanie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

RunGunJumpGun

RunGunJumpGun je hra vytvorená v retro štýle. Nielen grafika, ale aj zvuk tu pripomína prvé hry. Avšak gameplay patrí medzi tie najnáročnejšie a zároveň najzaujímavejšie. Vaša postavička využíva jetpack okrem lietania aj na strielanie a to je práve náročné. Musíte si dať pozor, aby ste sa udržali vo vzduchu, ale aj zasiahli protivníka. V samotnej hre si užijete 120 levelov, takže o zábavu nebude núdze. Miernym mínusom môže byť cena 3,59€, ale vývojári to kompenzujú tým, že neintegrovali žiadne mikrostransakcie.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 3,59 €
18.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+