MojAndroid

Scream Go Hero: Eighth Note

Ak ste si mysleli, že vývojári už nič nové v oblasti ovládania hier nevymyslia, tak ste sa veľmi zmýlili. Čo keby ste namiesto vašich rúk ovládali postavičku hlasom? Áno, to je práve zaujímavé na hre Scream Go Hero od veľmi známeho vývojára Ketchapp. Ak použijete jemný hlások, postavička nindžu sa začne pohybovať. Ak zakričíte, tak vyskočí. Čím dlhšie vydávate zvuk (alebo kričíte), tým dlhšie trvá pohyb, ktorý nindža vykonáva. V hre si môžete nastaviť aj citlivosť na hlas. Paradoxne tento koncept využilo hneď niekoľko vývojárov a v poslednej dobe sme zahltení podobnými hrami na obchode Play.

maxresdefault

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Dr. Driving 2

Fascinujú vás simulátory áut? Potom Dr. Driving 2 patrí k jedným z lepších a realistickejších simulátorov osobných automobilov. Hneď po spustení hry vás prekvapí bezpečnostný pás, ktorý si musíte jedným ťahom zapásať. Keď to urobíte, môžete začať vašu kariéru. Cvíľu si ale počkáte. Rovnako, ako keď ste sa učili jazdiť na aute, aj tu musíte začínať v autoškole. Naučíte sa riadiť vaše auto, dodržiavať predpisy, prípadne zistíte, čo robiť v konkrétnych situáciách.

maxresdefault (1)

Verzia: 1.31
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.31
Aktuálna cena: Zdarma

Board Kings

Board Kings síce môže zo začiatku pripomínať nejakú známu stolovú hru, avšak na hracej doske si budujete vlastné mesto. Problémy môžu nastať, keď vás navštívi niekto iní a zničí vaše budovy, prípadne ich obsadí. To môžete ale aj vy spraviť, stačí kockami hodiť čísla, ktoré vás dostanú na vlak, a potom, keď sa presuniete do druhého mesta, stačí mať trochu šťastia, aby ste súperovi poničili jeho mesto a zároveň zarobili veľa mincí.

Verzia: 2.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

Infinity Loop Premium

Infinity Loop patrí medzi hry, ktoré sa radia do kategórie logických hier. Vašu úlohou je otáčať všetkými elementami tak, aby vytvorili určitú slučku. Zo začiatku si oddýchnete, keďže nemusíte moc premýšľať nad tým, ako by mala slučka vyzerať. Neskôr sa váš rýchly progres spomalí a vy budete musieť o niečo viac zapojiť hlavu, čo vás môže po niekoľkých neúspechoch aj vytočiť. Infinity Loop si môžete zakúpiť na obchode Play za 1,04€.

unnamed

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: 1,79 €
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: 1,79 €

Blaze of War: Castle Clash

V hre Blaze of War je vašou úlohou budovať si vlastné kráľovstvo, mapovať teritórium a verbovať vlastné vojsko, ktoré budete viesť v bojoch proti súperom z iných hradov. Keď prebieha boj, tak si môžete okrem rytierov a bojovníkov povolať na pomoc aj drakov. Tí vám pomôžu rýchlejšie dobyť nepriateľov hrad.

Blaze-of-War-678x381

18.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+