MojAndroid

Adobe Experience Design

Ak patríte medzi používateľov, ktorí sa venujú dizajnu a používajú pritom nástroj Adobe Experience Design, určite by ste mali vyskúšať mobilné rozšírenie pre Android. Nová aplikácia ponúka možnosť v reálnom čase otestovať dizajn priamo na mobilnom zariadení a ihneď vyskúšať všetky zmeny, ktoré v rámci dizajnu spravíte. Stačí prepojiť smartfón s počítačom prostredníctvom USB kábla a môžete začať. Samozrejme, pre správne fungovanie tejto aplikácie budete potrebovať predplatné služby Adobe Creative Cloud.

Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

FIFA 17 Companion

Dnes už nie je žiadnou výnimkou, ak kvalitná počítačová či konzolová hra má svoje rozšírenie aj pre mobilné zariadenia. Tieto aplikácie obyčajne neumožňujú hrať hru naplno, no môžete robiť rôzne aktivity, kvôli ktorým by ste si inak museli spúšťať konzolu či  počítač. To je aj prípad aplikácie FIFA 17 Companion, ktorá vám umožní spravovať váš Ultimate Team priamo z vášho mobilného zariadenia. Môžete kupovať a predávať hráčov, meniť zostavu a taktiku a množstvo ďalšieho. Samotné hranie si potom môžete nechať na ten čas, kedy budete doma a budete môcť v pokoji spustiť vašu hru na veľkom displeji. Aj tu platí, že budete potrebovať účet na EA, zakúpenú hru FIFA 17 a vytvorený klub v sekcii Ultimate Team.

Verzia: 18.0.5.172734
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 18.0.5.172734
Aktuálna cena: Zdarma

GIPHY Cam

Hoci moderné pripojenie k internetu toho zvláda skutočne veľa, svoj čas slávy si stále užívajú animácie GIF. Tie veľmi radi sledujeme na internete, no čo robiť vtedy, ak ich chceme vytvoriť? Existuje celý rad zaujímavých nástrojov, no ak máte poruke iba telefón, poteší vás aplikácia GIPHY Cam. Tá ponúka jednoduché prostredie, ktoré vám umožní vytvoriť GIF prostredníctvom kamery na vašom smarfóne. K dispozícii máte niekoľko nastavení, no celkovo disponuje aplikácia jednoduchým rozhraním, ktoré vás pri tvorbe GIF animácie nebude zdržiavať. Aplikácia ale z obchodu Play zmizla, a tak ju môžete vyskúšať prostredníctvom odkazu nižšie.

giphy188438109

GIPHY CAM.apk – Odkaz na stiahnutie

Litsy

Aplikácia Litsy je akousi sociálnou sieťou pre knihomoľov. Každý, kto rád číta, si tu určite príde na svoje. Aplikácia ponúka možnosť zdieľať rôzne myšlienky, ktoré vás napadnú pri čítaní kníh a podeliť sa tak o zážitok z čítania s ostatnými používateľmi sociálnej siete. Výhodou aplikácie je jej moderné prostredie, ktoré vám umožní jednoduchú navigáciu a prácu s aplikáciou. Môžete tu sledovať ďalších ľudí a ich obľúbené knihy. Tie si zasa môžete pridať do zoznamu titulov, ktoré chcete v budúcnosti prečítať a tiež si môžete zaznamenávať, čo ste už prečítali. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Qr Code Reader

V obchode Play sa objavila nová aplikácia určená na skenovanie QR a čiarových kódov. Aplikácia Qr Code Reader sa ale vyznačuje veľmi prehľadným prostredím a užitočnými funkciami. Po naskenovaní kódu vám zobrazí všetky informácie, ktoré sú v kóde ukryté, a tak budete dopredu vedieť, či klikáte na odkaz na internetovú stránku alebo je v kóde zašifrované niečo iné. Aplikácia je zdarma, neukrýva žiadne poplatky a má v obchode Play veľmi slušné hodnotenie 4,4/5.

Wave Music Player

Náš tohtotýždenný výber uzatvárame zaujímavým prehliadačom Wave Music Player, ktorý sa v obchode Play objavil iba nedávno. Ten ale ponúka obrovské množstvo funkcií. Nájdete tu 5 vstavaných ekvalizérov s vylepšením bás a 10 prednastavenými možnosťami. Nechýbajú možnosti zmeniť metadáta jednotlivých skladieb, podpora rôznych zaujímavých widgetov, ovládanie gestami, ovládanie na zamknutej obrazovke a mnohé ďalšie funkcie. Jednoducho tu toho nájdete skutočne veľa a ďalšou pridanou hodnotou je minimalistický dizajn s jednoduchým ovládaním, čo je pri prehrávačoch hudby vždy veľmi dôležité. Čerešničkou na torte je, že aj táto aplikácia je k dispozícii zdarma a bez akýchkoľvek mikrotransakcií. V obchode Play má skvelé hodnotenie 4,8/5, a tak ju môžete vyskúšať aj vy.

Verzia: 2.011
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.011
Aktuálna cena: Zdarma

7.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+