MojAndroid

Crowdsource

Náš dnešný výber začíname aplikáciou Crowdsource od Google. Tá ponúka bežným používateľom pomôcť vylepšiť rôzne služby od Google. Môže ísť o preklad textov do vášho rodného jazyka, pomoc pri rozoznávaní písma, prepis popisu obrázku, kontrolu prekladu či kontrolu prekladu v mapách Google. Hoci ide o nezištnú činnosť, takto jednoducho môžete pomôcť a vylepšiť zážitok z používania služieb Google pre miliardy ľudí po celom svete. Aplikácia vás do ničoho nenúti a jednotlivé úlohy sú veľmi krátke. Pomôže vám tak zabiť napríklad cestu z práce či čakanie u doktora.

Verzia: 1.2.0.181337613
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0.181337613
Aktuálna cena: Zdarma

humm music

Máte radi hudobné streamovacie služby, no neradi za ne platíte? Potom je pre vás aplikácia humm music ako stvorená. Tá ponúka desiatky miliónov skladieb, ktoré môžete počúvať zadarmo. Okrem toho si môžete klasicky vytvárať playlisty a vyhľadávať hudbu podľa chuti. Nechýba tu ani funkcia rádia, kde si môžete nechať prehrávať náhodnú hudbu podľa žánru alebo vašich preferencií. Vzhľadom na to, že hudba je čerpaná z rôznych zdrojov, nemusia byť všetky skladby dostupné aj u nás. Napriek tomu ale ide o zaujímavú službu, ktorá je úplne zadarmo, a tak sa možno oplatí ju vyskúšať.

MenuSnap

Poznáte to – ste na dovolenke, idete do domácej reštaurácie a chcete vyskúšať nejaké lokálne jedlo. Menu v cudzom jazyku, resp. neznáme názvy jedál, vám však veľa nehovoria a vy vôbec neviete, čo si máte objednať. Našťastie, existuje aplikácia MenuSnap. S tou stačí, keď odfotografujete Menu. To bude následne prevedené do digitálnej formy a jednotlivé jedlá budete môcť vyhľadať priamo v aplikácii. Tam sa vám zobrazí slovný aj obrázkový popis, a vy tak budete mať oveľa lepšiu predstavu o tom, aké jedlo si máte objednať. Podobné aplikácie majú podľa našich skúseností tendenciu nefungovať správne, doterajšie hodnotenie 4,9/5 v obchode Play naznačuje, že tento titul nebude mať problémy.

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Night Mode Enabler

Táto aplikácia je dostupná iba pre zariadenia so systémom Android Nougat, a tak ju väčšina z vás môže brať ako bonusovú. Najnovší Android totiž obsahuje zabudovanú funkciu nočného režimu, ktorá potláča modré svetlo. Funkcia je ale v základe nedostupná, no aplikácia Night Mode Enabler vám ju veľmi rýchlo sprístupní. Stačí si ju nainštalovať a v priebehu dvoch krokov budete mať nočný režim k dispozícii aj na vašom smartfóne alebo tablete. Nemáte za čo :)

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

WallRey

Aj v tomto vydaní seriálu TOP Android Aplikácie vám prinášame novú aplikáciu s pozadiami pre vaše Android zariadenie. Pekných tapiet nie je nikdy dosť a aplikácia WallRey ich ponúka hneď 10 000, a to vo vysokom rozlíšení. Samozrejmosťou sú kategórie, na základe ktorých jednoduchšie nájdete pekné pozadie pre vaše mobilné zariadenie. Každý deň sú pridávané nové pozadia a vy si ich môžete bez problémov ukladať medzi obľúbené, aby ste si ich neskôr mohli nastaviť na vaše pozadie.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

3.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+