MojAndroid

AC Browser

AC Browser je ďalší minimalistický internetový prehliadač. Ponúka jednoduchý dizajn, ale aj všetky dôležité funkcie, ktoré by ste pri prehliadaní internetu mohli potrebovať. Okrem toho tu ale nájdete aj zaujímavé funkcie, prostredníctvom ktorých si môžete prispôsobiť aplikáciu. Nachádza sa tu napríklad aj špeciálny mód, v ktorom sa nebudú načítavať obrázky, čím môžete výrazne znížiť množstvo spotrebovaných dát. Nočný mód vám zasa pomôže pri prehliadaní internetu v noci a zároveň si budete šetriť vaše oči. Samozrejmosťou sú už navigačné karty, návrhy stránok na základe vašej histórie prehliadania a ďalšie zaujímavé funkcie, a to všetko v aplikácii s veľkosťou iba 700 kB.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

CTRL-F

Mnohí z vás určite poznajú klávesovú skratku CTRL-F. Tú využívame pri prehliadaní internetových stránok a rôznych dokumentov, keď poznáme hľadanú frázu a chceme sa presvedčiť, či sa nachádza niekde v danom dokumente. Aplikácia s rovnakým názvom posúva túto funkcionalitu na novú úroveň a umožňuje prehľadávať reálne papierové dokumenty. Aplikácia ich totiž dokáže naskenovať a previesť do digitálnej podoby, v ktorej môžete už jednoducho vyhľadávať konkrétne frázy. Aplikácia zatiaľ nepodporuje plne slovenčinu, no ďalšie jazyky by mali časom pribudnúť a aplikácia by tak mala byť pre nás ešte užitočnejšia.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Dials Calendar

Väčšina z nás má obľúbenú aplikáciu s kalendárom, ktorá napĺňa naše požiadavky. To ale neznamená, že nemôžeme skúšať niečo nové. Aplikácia Dials Calendar je presne takým titulom, ktorý ste možno ešte nevyskúšali. Ponúka totiž náhľad na udalosti v kalendári v podobe hodinového ciferníku. To znamená, že budete mať podrobný prehľad o tom, v ktoré hodiny počas dňa máte voľno a kedy máte povinnosti. Na výber máte 12-hodinové a 24-hodinové zobrazenie, no zároveň tu nechýba integrácia s rôznymi službami, vďaka čomu ide plnohodnotnú aplikáciu s kalendárom, ktorá stojí za vyskúšanie.

Verzia: 0.1.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1.20
Aktuálna cena: Zdarma

HOPIN TAXI

Do nášho výberu tento týždeň zaraďujeme aj aplikáciu HOPIN TAXI, ktorá je mnohým z vás známa. Prečo? Jednoducho preto, že vývojári sa aplikácii aktívne venujú a odkedy sme o nej písali naposledy, prešla viacerými zaujímavými zmenami. Tou najvýraznejšou sú nové funkcie, ako napríklad používanie promo kódov. Výrazne sa ale zvýšila aj stabilita aplikácie. To je veľmi dôležité najmä preto, že aplikáciu často nechávame spustenú na pozadí kým čakáme na taxík alebo počas jazdy a vždy očakávame, že aplikácia bude otvorená presne na tom mieste ako sme ju nechali. To všetko nová aplikácia spĺňa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

MixNote NotePad

Šikovných aplikácií s poznámkami nie je niky dosť. Aplikácia MixNote síce neprináša žiadne revolučné funkcie, no zároveň ponúka toľko možností, že si tu každý príde na svoje. Samozrejmosťou je prehľadné menu a jednoduché pridávanie a kategorizovanie poznámok. Poznámky si ale nemusíte iba písať, môžete ich tiež nahrať alebo odfotiť. Poznámky následne môžete aj zdieľať, napríklad cez SMS, Facebook, e-mail a ďalšie služby. K jednotlivým poznámkam si môžete pridať aj upozornenie a vytvoriť si tak z aplikácie aj správcu úloh. Celkovo ide o veľmi dobre vybavený nástroj, ktorý je v obchode Play dostupný úplne zadarmo a nenachádzajú sa tu dokonca ani žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Swiftmoji

Aplikáciu SwiftKey zrejme netreba nikomu predstavovať. Šikovná klávesnica patrí medzi najpopulárnejšie vôbec a nová aplikácia od toho istého vývojára prináša zasa niečo nové. Ako naznačuje názov Swiftmoji, aplikácia má niečo spoločné s emoji. Dokáže vám ich totiž ponúkať na základe kontextu toho, čo píšete. Ak radi používate rozmanité emoji a nechce sa vám ich hľadať v nekonečných zoznamoch, teraz máte zaujímavé riešenie. Klávesnica sa zobrazuje ako špeciálny riadok s návrhom Emoji nad vašou tradičnou klávesnicou, a tak môžete efektne oživiť konverzácie s vašimi najbližšími. Aplikácia u nás ešte nie je oficiálne dostupná, no môžete sa zaregistrovať do špeciálneho Beta programu, kde môžete aplikáciu otestovať.

https://youtu.be/InxHjOzLiIc

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

24.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+