MojAndroid

ASUS ZenUI Launcher

ASUS sa pridal k radu výrobcov, ktorí mnohé svoje aplikácie uverejňujú v obchode Play. Niektorí ich dokonca sprístupňujú aj pre zariadenia iných značiek, no ASUS to posúva ešte ďalej. Svoj ASUS ZenUI Launcher totiž sprístupnil aj na iných zariadeniach, čo znamená, že prostredie z telefónov tohto výrobcu si budete môcť na svojich zariadeniach užiť aj vy. ASUS tomuto launcheru venoval množstvo času a úsilia a ak ste ho ešte neskúšali, určite by ste to mali vyskúšať.

Asus_ZenUI_Launcher_je_dostupný_aj_pre_väčšinu_Android_zariadení___APLIKÁCIE_-_MojAndroid_sk

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Expeditions

Nová aplikácia od Google umožní deťom v školách vydať sa na zaujímavý výlet aj bez toho, aby museli opustiť lavice škôl. Hoci si tak možno neužijú tradičné výletové radovánky, no v skutočnosti si takto budú môcť pozrieť také oblasti na svete, do ktorých by sa inak ani náhodou nedostali. Aplikácia Expeditions im prostredníctvom virtuálnej reality a virtuálnych sprievodcov ukáže tie najzaujímavejšie a často veľmi neprístupné miesta na celom svete, ktoré si budú môcť pozrieť z každého uhla.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Good Morning Alarm Clock

Hoci nejde o žiadnu revolúciu, aplikácia Good Morning Alarm Clock je veľmi pekne spracovaným budíkom, ktorý vás zobudí práve vtedy, keď nespíte hlbokým spánkom. Využíva k tomu senzory v telefóne, ktoré detegujú váš pohyb a vďaka tomu je možné rozoznať, kedy spíte skutočne hlbokým spánkom a prebudenie by nebolo vhodné. Okrem toho aplikácia ponúka celý rad nástrojov a štatistík, vďaka ktorým môžete sledovať svoj spánok z dlhodobého hľadiska a nastavovať si rôzne ciele a kontrolovať, či sa vám ich podarilo splniť.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Liptovský Mikuláš

Dnes už nie je raritou, keď má mesto svoju vlastnú aplikáciu, ktorá má pomôcť turistom, ale aj miestnym zorientovať sa v meste a nájsť voľnočasové aktivity. Presne to plní aplikácia Liptovský Mikuláš, ktorá sprístupní turistom jedno z nakrajších miest Slovenska. Aplikácia ponúka prehľadné informácie o meste, jeho atrakciách a plánovaných aktivitách. Okrem iného vám pomôže lepšie sa orientovať v meste, nájsť presne to, čo hľadáte a umožní vám aj naplánovať si voľnočasové aktivity, ktorých zoznam je dotvorený prehľadným kalendárom.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Smart Wallpapers

Nie často nájdeme v obchode Play unikátnu aplikáciu, ktorá spôsobí revolúciu. Aplikácia Smart Wallpapers spôsobila revolúciu minimálne u nás v redakcii, kde ju uvidíte nainštalovanú na takmer každom zariadení. Šikovný pomocník umožní nainštalovať na domovskú obrazovku špeciálne prvky zobrazujúce informácie o telefóne, zmeškaných hovoroch a správach či o vašich fitness aktivitách. Nejde pritom o widgety, ale o priamu súčasť pozadia. Výsledný efekt je elegantný a veľmi efektívny a funguje skutočne skvelo. Aplikácia rozhodne stojí za vyskúšanie a v prípade záujmu môžete jej funkcionalitu dodatočne rozšíriť prostredníctvom jednorazového nákupu vo výške 1,19 EUR.

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Storm

Poslendou aplikáciou v našom výbere je titul Storm. Ten slúži presne na to, čo by ste očakávali. Ukazuje priebeh búrok v reálnom čase a pomôže vám lepšie naplánovať outdoorové aktivity, ktorých bude v letných mesiacoch zrejme viac ako inokedy. Aplikácia najviac pomôže v tých oblastiach sveta, kde búrky často páchajú obrovské škody, no užitočná môže byť aj pre našich obyvateľov. Aplikácia ponúka celosvetové pokrytie a najviac možno poteší dobrodruhov a cestovateľov.

2.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+