MojAndroid

App Shortcut Maker

Mnohí používatelia možno ani nevedia, aké je jednoduché vytvárať skratky na aplikácie alebo ich konkrétne funkcie. Systém Android to ale umožňuje už veľmi dlho a takéto skratky môžu byť často veľmi užitočné. Aplikácia App Shortcut Maker umožní vytvárať skratky rýchlo a jednoducho a dokonca si ich ešte budete môcť prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Na výber budete mať stovky rôznych ikon, ktoré budete môcť dodatočne upraviť a vytvoriť si tak presne také skratky, aké chcete. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo a ukrýva skutočne veľké množstvo zaujímavých funkcií.

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Calendar Widget: Agenda

Ak hľadáte zaujímavú alternatívu k aplikácii Sunrise Calendar, možno vás zaujme aplikácia Calendar Widget: Agenda. Aplikácia funguje vo forme widgetu, ktorý je prepojený na jeden alebo viacero vašich Google účtov. Vďaka tomu môžete mať celý svoj denný plán pod dohľadom priamo na jednej z vašich domovských obrazoviek. Aplikácia ponúka niekoľko zaujímavých funkcií, ako napríklad možnosť zobrazenia počasia či fáz čínskeho lunárneho kalendára. Priamo z widgetu môžete pridávať nové udalosti a celú aplikáciu si môžete prispôsobiť rôznymi témami a nastavniami.

Verzia: 1.4.17.11.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.17.11.13
Aktuálna cena: Zdarma

Money360

Správcovia financií pre mobilné zariadenia sú veľmi háklivé aplikácie, pretože musia vyhovovať presne vašim požiadavkám. Inak je možné, že aplikáciu nebudete využívať pravidelne a následne vlastne stratí zmysel. Preto je dobré mať v zálohe niekoľko alternatív a ďalšou v poradí je aj aplikácia Money360. Tento správca financií ponúka zaujímavé a najmä inteligentné funkcie vrátane Dashboardu s prehľadom všetkých výdavkov a príjmov, možnosť pridať viacero účtov, sledovať všetky transakcie, vytvárať reporty, používať budgety, nastaviť upozornenia pre opakované platby a množstvo ďalšieho. Vzhľadom na to, že v aplikácii zrejme budete mať množstvo citlivých dát, sú dáta šifrované a aplikáciu si môžete ochrániť heslom. Aplikácia ponúka veľmi pekný a moderný dizajn a v obchode Play je k dispzoícii zadarmo.

Verzia: 2.0.27
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.27
Aktuálna cena: Zdarma

Volume Master

Možno si poviete, že nastavenie úrovní hlasitosti nie je žiadna veda, no nebolo by všetko lepšie, keby sa hlasitosti nastavovali inteligentne a automaticky? Presne to umožňuje aplikácia Volume Master, prostredníctvom ktorej si môžete nastaviť rôzne automatické funkcie. Napríklad pri pripojení ku konkrétnej Wi-Fi sa hlasitosti nastavia podľa vášho želania, čo môžete využiť pre automatické nastavenie v práci a doma. Takto sa vám už nestane, že by napríklad všetci vaši kolegovia počuli, o čom sa rozprávate pri telefonáte. Stačí, keď si dopredu nastavíte nižšie hlasitosti pri volaní pri pripojení k pracovnej Wi-Fi. Aplikácia toho umožňuje ešte oveľa viac a najlepšie na tom je, že v obchode Play je k dispozícii úplne zadarmo a bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Weather Mate

Je pravdepodobné, že v nasledujúcich mesiacoch budú mnohí z vás tráviť veľa času v prírode, alebo aspoň v exteriéri. Preto je dobré vyzbrojiť sa dobrou aplikáciou s počasím, ktorá vám pomôže lepšie plánovať výlety, dovolenky či pobyty v prírode. Vhodnou alternatívou je aj aplikácia Weather Mate, ktorá ponúka všetky základné funkcie a možnosti, no nezaplaví vás množstvom nastavení a ukazovateľov. Nájdete tu ale všetko potrebné – aktuálne poveternostné podmienky, podrobnú 24-hodinovú predpoveď, ale aj predpoveď na ďalšie dni. Okrem toho tu nájdete informácie o tlaku vzduchu, rýchlosti vetra, vlhkosti vzduchu a aj pocitovú teplotu. Prostredie aplikácie je tiež veľmi pekné a poteší najmä tých používateľov, ktorí majú radi prostredie MIUI od Xiaomi.

Verzia: 1.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zatrek Cut

Obchod Play je plný nástrojov na orezanie hudobnej skladby, no iba málo z nich ponúka také inteligentné funkcie, ako aplikácia Zatrek Cut. Tá vychádza z toho, že väčšina používateľov chce od takýchto aplikácií najmä to, aby si z hudobnej skladby vystrihli refrén alebo obľúbenú časť a tú potom nastavili ako zvonenie. Aplikácia preto ponúka niekoľko šikovných pomôcok, vďaka ktorým bude takéto orezávanie jednoduchšie a rýchlejšie. Výhodou je aj pekné používateľské prostredie aplikácie a jednoducho ovládacie prvky, vďaka ktorým bude práca s aplikáciou skutočne hračkou.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

25.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+