MojAndroid

Bluelight Filter

Určite sa vám už stalo, že ste sa večer alebo v noci pozerali na displej telefónu alebo tabletu a najnižší jas nebol dostatočne nízky na to, aby bola takáto práca pohodlná. Našťastie, existuje niekoľko nástrojov, ktoré nie len znížia jas displeja, ale aplikujú naň aj filter, ktorý zabráni prenikaniu modrého svetla, ktoré môže mať negatívny vplyv na kvalitu vášho spánku. Aplikácia Bluelight Filter je jednoduchý a priamočiary nástroj so zaujímavými funkciami. Ponúka až päť špeciálnych módov, ktoré môžete používať aj počas dňa a v konečnom dôsledku sa dokonca zníži spotreba energie vášho zariadenia.

Verzia: 3.2.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Colombo Browser

Hoci väčšina z nás má už svoj najobľúbenejší internetový prehliadač, nikdy nie je na škodu vyskúšať, čo je nové a s akými zaujímavými novinkami prišli vývojári. Aplikácia Colombo Browser ale pre väčšinu používateľov zrejme nebude ideálnym primárnym prehliadačom, no môže slúžiť ako zaujímavá alternatíva. Prehliadač je totiž zameraný na jednoduchosť, a to až takým spôsobom, že neponúka klasické karty. Jednoducho môžete mať naraz otvorenú iba jednu webovú stránku, no rýchlosť prehliadaču je skutočne skvelá. K dispozícii je aj režim inkognito a niekoľko ďalších zaujímavých funkcií a ak aktuálne hľadáte nejaký alternatívny prehliadač, Colombo Browser je skutočne zaujímavá alternatíva.

Verzia: 2.4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.5
Aktuálna cena: Zdarma

Flower VPN

Využívanie VPN služieb je čoraz rozšírenejšie aj medzi bežnými používateľmi. Dôvodom je okrem iného to, že aplikácie, ktoré tieto služby ponúkajú, sú stále používateľsky prívetivejšie, majú jednoduchšie rozhranie a ponúkajú aj zaujímavejšie funkcie. Aplikácia Flower VPN je presne takou službou, akú môže využívať skutočne široké spektrum používateľov. Okrem klasických VPN služieb potešia neobmedzené rýchlosti, vysoká úroveň bezpečnosti, možnosť zmeny serverov, podpora pre VoIP a ďalšie funkcie. Aplikácia je k dispozícii v 7-dňovej trial verzii, no potom je potrebné za jej služby platiť prostredníctvom mikrotransakcií.

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma

Gravity Gestues

Ak ste v poslednej dobe vlastnili zariadenie značky Moto, určite ste si všimli zaujímavé gestá, ktoré tieto zariadenia ponúkajú a prostredníctvom ktorých je možné vykonať určite akcie. Dvojitým otočením telefónu v dlani je napríklad možné otvoriť aplikáciu fotoaparátu. Šikovná aplikácia Gravity Gestures teraz prináša tieto a aj ďalšie podobné funkcie aj na ostatné zariadenia. Aplikácia umožní nastaviť k jednotlivým gestám zaujímavé funkcie, ako napríklad spustenie konkrétnej aplikácie. K dispozícii sú až štyri gestá otočenia alebo potrasenia, vďaka čomu si môžete nakonfigurovať hneď niekoľko zaujímavých funkcií.

Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma

Lumio Cam

Ako už býva dobrým zvykom, aj tento týždeň sme sa dočkali veľmi zaujímavej aplikácie určenej pre fotografovanie. Lumio Cam je jeden z tých nástrojov, ktorý je preplnený množstvom užitočných funkcií a nastavení. V tomto prípade ide o aplikáciu určenú priamo pre vytváranie fotografií a nahradzuje aj rozhranie hľadáčika fotoaparátu. Tam ponúka tlačidlá, na ktoré sme zvyknutí z digitálnych fotoaparátov a umožňuje meniť množstvo nastavení. Nechýbajú nastavenia filtrov, efektov, vodiacich čiar a ďalších nástrojov, ktoré majú pomôcť vytvoriť krajšie fotografie. Aplikácia toho ponúka skutočne veľmi veľa a ak máte chuť, môžete ju vyskúšať bez akýchkoľvek obáv. V obchode Play je totiž dostupná úplne zadarmo a nenájdete tu dokonca ani mikrotransakcie.

Verzia: 2.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Umbrella Alert

Náš výber ukončíme aplikáciou, ktorej najdôležitejším poslaním je priniesť jednoduchú a užitočnú funkciu. Tou je v tomto prípade upozornenie na prehánky v priebehu dňa, čo naznačuje aj názov Umbrella Alert. Aplikácia robí presne to, čo sľubuje – ak bude v priebehu dňa pršať, dopredu vás na to upozorní, aby ste si nezabudli vziať so sebou dáždnik. V aplikácii si jednoducho nastavíte miesto, pre ktoré chcete dostávať upozornenia a čas, kedy sa majú tieto upozornenia zobraziť. Nastavenie aplikácie vám tak zaberie maximálne niekoľko sekúnd a jej funkcionalitu si môžete užívať bez akýchkoľvek problémov. Aplikácia je v obchode Play zadarmo a akékoľvek mikrotransakcie by ste tu hľadali iba veľmi ťažko.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

18.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+