MojAndroid

Colorfit

Ak ste aj vy prepadli staro-novému ošiaľu farbenia omaľovánok, možno vás zaujme aplikácia Colorfit. Tá prináša možnosť odreagovať sa maľovaním priamo na displeji vášho telefónu, v lepšom prípade tabletu. Práve tu bude aplikácia vyslovene žiariť. K dispozícii je vyše 1000 rôznych obrazcov, od kvetov, zvierat, krajiniek až po dnes populárne mandaly. Samozrejmosťou je celý rad nástrojov na maľovanie a množstvo farieb na výber. Aplikácia je v obchode Play k dispozícii zdarma, no nájdete tu reklamy aj mikrotransakcie.

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Icon Pack Studio

Ak patríte medzi skúsenejších používateľov Android zariadení, možno ste si v minulosti vymenili štandardný balíček ikon za iný. Napadlo vás ale niekedy, že aj vy sami si môžete spraviť vlastný balíček, a to priamo na displeji vášho telefónu? Presne to ponúka šikovná aplikácia Icon Pack Studio. Aplikácia je plná rôznych nastavení a v žiadnom prípade nejde o titul pre začiatočníkov. Na svoje si tu prídu používatelia, ktorí to s vytváraním balíčkov ikon myslia vážne. Títo ocenia množstvo nástrojov a efektov, vďaka ktorým si môžu vytvoriť skutočne originálne a pekné balíčky. Aplikácia je v obchode Play k dispozícii zadarmo a obsahuje mikrotransakcie.

Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Keybase

Ak hľadáte bezpečný komunikačný nástroj, určite dajte šancu novinke s názvom Keybase. Ide o chatovaciu aplikáciu, ktorá ponúka end-to-end šifrovanie. Vďaka tomu sa nebudete musieť obávať toho, že vaše konverzácie budú zachytávané treťou stranou. Výhodou je, že v tomto prípade si nemusíte spraviť ani žiaden účet. Na komunikáciu využívate už vytvorený účet v inej službe – Reddit, Facebook, Twitter a iných. Ide o šikovné a najmä bezpečné riešenie. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie či reklamy.

Verzia: 1.0.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.15
Aktuálna cena: Zdarma

Phone Log

Ak stále patríte medzi fanúšikov klasických telefonátov, možno vás zaujme aplikácia Phone Log. Tá vám vytvorí detailné štatistiky o vašich telefonátoch. Nájdete tu aj informácie, ktoré by ste v klasickom dialeri hľadali iba ťažko. Okrem toho, všetky informácie sú prehľadne znázornené v grafoch a zoznamoch, takže presne viete, koľko a s kým ste telefonovali, kto je vás najobľúbenejší kontakt a množstvo ďalšieho. Aplikácia môže slúžiť aj ako nástroj na sledovanie prevolaných minút, no okrem toho ponúka oveľa viac zaujímavých funkcií a možností pre každého, kto telefón celý deň nezloží od ucha.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Predpoveď počasia

Náš výber uzatvárame aplikáciou s príznačným názvom Predpoveď počasia, v originálnom znení Weather Live. Aplikácia je skutočne atraktívnou predpoveďou počasia s veľmi peknými efektmi a grafikou. Samozrejmosťou sú všetky tradičné informácie týkajúce sa teploty, zrážok, veternosti, vlhkosti vzduchu a ďalších meteorologických úkazov a veličín. Aplikácia je dostupná úplne zadarmo a možno práve tento titul konečne prinesie kompletný balíček funkcií a vzhľadu, ktorý od dobrej predpovede počasia očakávate.

Verzia: 3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.8
Aktuálna cena: Zdarma

23.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+