MojAndroid

Video Tube

Ak aj vy postrádate v natívnej YouTube aplikácii niektoré funkcie, možno nájdete náhradu práve v aplikácii Video Tube. Ide o pokročilého YouTube klienta, ktorý v sebe skrýva množstvo dodatočných funkcií, z ktorých sa množstvo do oficiálnej aplikácie YouTube zrejme nikdy nedostane. Video Tube ponúka pokročilú správu playlistov, v ktorých si môžete zvoliť náhodný výber skladieb, opakovanie videa alebo opakovanie celého playlistu, videá môžete prehrávať aj na pozadí, môžte kontrolovať rýchlosť prehrávania a mnoho ďalšieho.

Video Tube 3 Video Tube 2 Video Tube 1

SOS Ultra Power Saver Launcher

Ani v roku 2014 ešte výrobcovia nedávajú do svojich nových zariadení batérie, s ktorými by boli všetci spokojní. Snažia sa to vyriešiť sofwérom a k štandardnému šetriacemu režimu pridávajú extrémny šetriaci režim, ktorý vypne väčšinu funkcií zariadenia a nechá bežať iba niekoľko vitálnych služieb. Presne túto funkcionalitu prináša SOS Ultra Power Saver Launcher do všetkých zariadení s Androidom 4.0 a novším. Aplikácia je zameraná na jednoduchosť, no v prípade, že máte na svojom zariadení ROOT práva, môžete využiť o čosi viac rôznych nastavení a ešte tak predĺžiť výdrž batérie.

SOS Ultra Power Saver 3 SOS Ultra Power Saver 2 SOS Ultra Power Saver 1

CM Backup

Aplikácia CM Backup je ďalším z radu nástrojov na zálohovanie dát z vašich zariadení. Oproti svojim konkurentom však prináša veľmi jednoduché a intuitívne prostredie a taktiež funguje úplne na princípe cloudu. To znamená, že zálohované súbory nemusíte prechovávať v pamäti vášho zariadenia, ale máte k nim prístup kedykoľvek sa prihlásite do aplikácie so svojim účtom. Prihlasovanie je tiež veľmi jednoduchá záležitosť, stačí vybrať, či sa chcete prihlásiť pomocou údajov z Facebooku, Twitteru alebo Google+ a nemusíte sa tak starať o komplikované vytváranie nového účtu.

CM Backup 3 CM Backup 2 CM Backup 1

Swarm

Avizovaná aplikácia od Foursquare s názvom Swarm je už dostupná na stiahnutie v obchode Play a ponúka nové používateľské prostredie spolu s novými funkciami. Naďalej funguje na princípe zdieľania svojej polohy s priateľmi, pričom si môžete nechať zobraziť prehľadnú mapu, na ktorej uvidíte, kde sa práve nachádzajú vaši známi. Okrem toho prináša News Feed, podobný tým z Facebooku či Twitteru a to všetko v prehľadnom prostredí aplikácie.

swarm swarm_2 swarm_3

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Shakira

Ak patríte medzi fanúšikov kolumbijskej speváčky Shakiry, táto aplikácia je presne pre vás. Nájdete v nej množstvo informácii, noviniek, fotografií či piesní, všetko na jednom mieste. Okrem toho aplikácia obsahuje príspevky uploadované samotnou celebritou a rovnako tak aj exkluzívny materiál, ktorý nie je prístupný nikde inde. Funkcia Shakmap zasa spája fanúšikov speváčky a ukazuje, odkiaľ sa ľudia k aplikácii pripájajú.

shakira1 shakira2 shakira3

Secure SMS Backup Pro

Druhým nástrojom na zálohovanie údajov v našom výbere je aplikácia Secure SMS Backup Pro. Ako z názvu vyplýva, hlavným zámerom autora je bezpečnosť zálohovaných údajov. To sa snaží docieliť tak, že úplne vynechal možnosť zálohovať si údaje na cloud a všetky zálohy ostávajú uložené v pamäti zariadenia. Tým sa zabráni možnej manipulácii s dátami treťou stranou a vaše SMS správy ostanú v bezpečí vášho dohľadu. Ukladajú sa ako textové súbory, pričom máte možnosť ich aj zašifrovať a ešte tak zvýšiť bezpečnosť ich uloženia.

secure_sms1 secure_sms2 secure_sms3

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

17.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+