MojAndroid

All Football

Každý správny fanúšik futbalu dnes musí mať nainštalovanú aj poriadnu aplikáciu s výsledkami a informáciami. Ak ste takú zatiaľ nenašli, možno vás zaujme aplikácia All Football. Tento, pomerne nový titul má v obchode Play už vyše milióna stiahnutí a skvelé hodnotenie 4,5/5. Ponúka všetky funkcie, ktoré by ste od nej mohli očakávať. Okrem výsledkov a živej aktualizácie stavu nechýbajú videá a highlighty zo zápasov, rôzne pokročilé štatistiky či možnosť sledovať konkrétnych hráčov alebo celé tímy a dostávať o nich upozornenia. Aplikácia je skutočne komplexným nástrojom pre každého fanúšika futbalu a v obchode Play je dostupná zdarma a bez reklám či mikrotransakcií.

AMOLED mnml

Je pravda, že v našich výberoch často nájdete aplikácie s pozadiami. Snažíme sa ale upozorniť vás na tie, ktoré sú v niečim výnimočné a ktoré ponúkajú skutočne originálne funkcie. Takou aplikáciou je aj AMOLED mnml. Jej návod hovorí za všetko – nájdete tu minimalistické pozadia, ktoré sú najvhodnejšie práve pre AMOLED displeje. To znamená, že veľká časť pozadí je prevažne čierna so sýtymi farebnými prvkami a detailami. Všetky pozadia majú vysoké rozlíšenie 3200 x 2560 pixelov, a tak ich použijete ja na QHD zariadeniach. Okrem toho aplikácia spolupracuje so známym titulom muzei, a tak si môžete pozadia bez problémov meniť počas dňa. Potešia aj pravidelné aktualizácie na strane servera, vďaka čomu budete mať k dispozícii vždy nové obrázky.

Verzia: 2.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.5
Aktuálna cena: Zdarma

Custom Navigation Bar

Zmeniť vzhľad a funkcie navigačných tlačidiel v systéme Android môže pôsobiť ako scéna zo sci-fi filmu. Dnes už to dokáže množstvo šikovných aplikácií, ku ktorým sa nedávno pridal titul Custom Navigation Bar. Ten je výnimočný v tom, že pre svoje fungovanie nepotrebuje ROOT. Jednoducho vám umožní zmeniť rozloženie a funkcie tlačidiel v navigačnej lište. Vďaka tomu môžete výrazne prispôsobiť systém telefónu tak, aby vyhovoval presne vám a ovládaniu, ktoré preferujete. Jediným problémom je prvotné nastavenie, ktoré je potrebné spraviť cez ADB. Inak je ale aplikácia skutočne podarená a stojí za vyskúšanie.

Verzia: 0.8.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.8.5
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft To-Do

Mnohí z nás na smartfóne s obľubou používajú správcov úloh. Svoj nový nástroj teraz predstavil aj Microsoft. Aplikácia Microsoft To-Do by v budúcnosti mala nahradiť známy Wunderlist, no zatiaľ ponúka iba obmedzené funkcie. To ale neznamená, že nenaplní požiadavky menej náročných používateľov. Samozrejmosťou je správa úloh, ukladanie do projektov a plánovanie. Poteší aj funkcia automatických inteligentných návrhov. Tie vám navrhnú, ktoré úlohy by ste si mali pridať do denného plánu a pokročiť tak vo svojich projektoch. Aplikácia je zatiaľ dostupná v testovacej verzii, no je k dispozícii zadarmo, a tak za vyskúšanie nič nedáte.

Verzia: 1.27.60
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27.60
Aktuálna cena: Zdarma

Privac Screen Guard & Filter

Mnohí z vás sa už určite stretli s ochrannými sklami na displej, ktoré zabraňovali nakúkaniu okoloidúcich do vášho zariadenia. Tieto sklá zmenšujú pozorovacie uhly na displeji tak, aby ste obsah vedeli prečítať aj vy. Niečo podobné sľubuje aplikácia Privacy Screen Guard & Filter, no tá funguje na trochu inom princípe. Na displeji vám sprístupní okno, ktoré môžete presúvať a odhaľovať inak tmavé časti displeja. Vďaka tomu bude zobrazená iba vami zvolená časť displeja, čo môže byť napríklad vami zadávaný text a nie doručená správa od priateľa. Samozrejme, ide iba o kompromis, ktorý nezastaví skutočne zvedavých ľudí, no aspoň z časti vám pomôže ochrániť vaše súkromie.

Verzia: 1.9.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.0
Aktuálna cena: Zdarma

TrickPics

Svoju novú aplikáciu predstavil tento týždeň aj PornHub. Titul TrickPics je nástroj, ktorý využijú najmä trochu podozrievaví fanúšikovia nahých fotiek, ktoré posielajú svojim polovičkám či potenciálnym partnerom. Aplikácia totiž ponúka sériu filtrov, ktorými je možné zakryť intímne partie a trochu tak zmierniť erotický tón takýchto fotografií. Aplikácia tiež ponúka dôležité bezpečnostné funkcie, vďaka ktorým uchováva vaše citlivé fotografie iba vo vašom zariadení, takže sa o ne nebudete musieť báť. Aplikáciu môžete vyskúšať zadarmo aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

25.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+