MojAndroid

Basket

Tí z vás, ktorí denne čítajú na internete množstvo článkov, sa možno dostávajú do situácií, kedy si nestihnú prečítať všetko, čo by chceli. Aj v týchto prípadoch pomáhajú aplikácie ako Basket. Šikovný titul ponúka skvelé možnosti pre ukladanie článkov a neskoršiu prácu s nimi. Aplikácia je dostupná pre Android, no k dispozícii je aj webová verzia. Veľmi dôležitú úlohu ale hrajú aj rozšírenia pre prehliadač Mozilla a Chrome, vďaka čomu je ukladanie článkov jednoduché a rýchle. V aplikácii pre Android ale oceníte aj skvelé možnosti nastavenia pri čítaní, vďaka ktorým nebudete ničím rozptyľovaní a budete sa môcť jednoducho sústrediť na text a pointu článku.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Blue Light Filter

Šikovná a jednoduchá aplikácia Blue Light Filter ponúka dnes už dobre známu funkciu redukcie modrého svetla z displeja vášho mobilného zariadenia. Okrem možnosti nastavenia filtrov rôznych farieb je k dispozícii aj veľmi užitočná funkcia plánovania, vďaka ktorej môžete na každú hodinu počas dňa nastaviť samostatný filter s vlastnou farbou a intenzitou, vďaka čomu sa kvalita zobrazenia upraví v každom čase presne podľa vašich vlastných predstáv a preferencií. Okrem toho je k dispozícii aj niekoľko ďalších doplnkových funkcií, ktoré sú dostupné vo forme špeciálnej aplikácie.

Blue Light Filter 3 Blue Light Filter 2 Blue Light Filter 1

Verzia: 2.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

GIF Party

Ak sa radi fotografujete s priateľmi pri rôznych príležitostiach, je pravdepodobné, že využívate niektoré zo zaujímavých nástrojov, ktoré môžu oživiť vaše fotografie a doplniť ich o špeciálne objekty a vylepšenia. Aplikácia GIF Party patrí medzi takéto nástroje a ponúka skvelé možnosti vytvorenia vtipných GIF animácií, ktoré môžete ešte doplniť o meme a ďalšie špeciálne efekty, čím vytvoríte skutočne zaujímavé výsledné diela.

GIF Party 3 GIF Party 2 GIF Party 1

Verzia: 1.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.15
Aktuálna cena: Zdarma

Meniny a mená

Skvelé slovenská aplikácia Meniny a mená patrí medzi najlepšie svojho druhu a poskytuje množstvo užitočných funkcií pre všetkých, ktorí chcú sledovať sviatky svojich známych. Okrem slovenského kalendára mien tu nájdete aj ďalšie kalendáre s menami, takže by aplikácia mala pokryť široký okruh vašich priateľov a známych. Okrem toho nájdete v aplikácii aj informácie o štátnych sviatkoch a veľmi jednoducho si môžete nastaviť upozornenia pre vami vybraté dni, vďaka čomu na sviatky a dôležité dni skutočne nezabudnete. V obchode Play je aplikácia dostupná vo verzii zdarma a aj v platenej forme, kde za jednorázový poplatok 1,99 EUR získate väčšie množstvo funkcií a možností, vďaka čomu môžete aplikáciu využívať skutočne naplno.

Meniny a mena 1 Meniny a mena 2 Meniny a mena 3

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

MailTime

Mnohí z nás sa v práci stretávajú s obrovským množstvom mailov, ktoré musíme čítať na dennej báze. Táto činnosť pre väčšinu z nás nie je zábavná a iba ťažko sa hľadajú spôsoby, ako by sme tento proces zjednodušili a urýchlili. Aplikácia MailTime si postupne získava čoraz viac fanúšikov a konverzáciu upravuje do podoby, akú poznáme z klasických SMS správ a iných messengerov, vďaka čomu je komunikačné vlákno prehľadnejšie. Aplikácia stále ponúka možnosť zmeniť štýl zobrazenia na klasický a nechýba ani množstvo ďalších praktických funkcií, ktoré poznáme z ostatných mailových klientov. Môžete takto vytvárať skupinové chaty, resp. mailové konverzácie a k dispozícii je aj funkcia odosielania hlasových mailových správ. Aj napriek tomu je ale aplikácia v obchode Play k dispozícii úplne zadarmo bez akýchkoľvek ďalších mikrotransakcií, a tak si ju vyskúšať môžete aj vy bez akýchkoľvek záväzkov.

MailTime 3 MailTime 2 MailTime 1

Verzia: 0.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Unity Widgets

Widgety sú dnes neodmysliteľnou súčasťou systému Android a mnohým používateľom otvárajú nové možnosti k efektívnejšiemu používaniu aplikácií. Skvelý nástroj Unity Widgets posúva prácu s widgetmi na úplne novú úroveň, keďže umožňuje vytvorenie a prispôsobenie vlastného widgetu. K dispozícii je takmer 300 rôznych vzorov, ktoré môžete ďalej upravovať a vytvoriť tak úplne jedinečný widget. K tomu vám pomôžu štyri špeciálne dizajnérske nástroje. Ak radi používate widgety a chceli by ste si vytvoriť nejaký, ktorý vás skutočne nadchne, určite by ste túto aplikáciu nemali prehliadnuť. Ak patríte do druhej skupiny ľudí a widgety nie sú vašou šálkou kávy, aj tak možno stojí aplikácia za vyskúšanie, pretože ponúka skutočne zaujímavé možnosti, ktoré s klasickými widgetmi jednoducho nezískate.

Unity Widgets 2 Unity Widgets 1

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

3.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+