MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

StoryZ Photo Motion & Cinemagraph

Ak hľadáte aplikáciu, pomocou ktorej spravíte z jednoduchých obrázkov pohyblivé, práve ste ju našli. Pomocou StoryZ jednoducho vytvoríte animovaný efekt, ktorý bude stáť za to. S aplikáciou si poradí každý a samotné vytváranie a hranie sa s ňou je veľmi jednoduché.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Background Changer: Easy To Edit

S touto aplikáciou si jednoducho zmeníte pozadie vašej fotografie. Jednoducho sa odfoťte napríklad aj doma a v pozadí môžete mať pokojne aj pláž niekde zo Stredomoria. Tvorba takýchto obrázkov je veľmi jednoduchá a výsledok určite stojí za to.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Commando Fire Go- Armed FPS Sniper Shooting Game

Dobrých hier je na Android už naozaj veľmi veľa, to isté platí aj o strieľačkách. Tu je ďalšia z tých vydarenejších. Disponuje peknou grafikou, slušným ovládaním a dokáže zabaviť. Obsahuje množstvo zbraní, ktoré je možné upravovať.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Galactic Exploration Pinball

Kto by nepoznal pinball. Klasika, ktorá dokáže zabaviť na veľmi dlhý čas. Tento galaktický pinball je presne to, čo by sme od podobnej hry očakávali.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

MyScript Calculator 2

Táto aplikácia je akýmsi interaktívnym kusom papiera, na ktorý môžete písať príklady a aplikácia vám ich dokáže vypočítať. Nechýba ani história. Počítanie príkladov s touto aplikáciou bude hračkou. Budete si ju však musieť zakúpiť, jej cena je 3,09 €.

Verzia: 2.1.1
Aktuálna cena: 3,09 €
Verzia: 2.1.1
Aktuálna cena: 3,09 €

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 5. týždeň 2019

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 4. týždeň 2019

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 3. týždeň 2019

16.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+