MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Melody Radio

Nová aplikácia, s ktorou môžete počúvať vaše obľúbené rádiá. Síce nepochádza od slovenského vývojára, no naladíte tam aj slovenské rádiá. Veľmi sa nám páči používateľské prostredie a jednoduchosť ovládania. Rádiá, ktoré počúvate najčastejšie si môžete uložiť medzi obľúbené. Vyhľadávať stanice môžete aj na základe kategórií, či už podľa štýlu hudby, krajiny či jazyka.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Armed Fire Attack

Poriadna strieľačka s veľmi peknou grafikou a slušným ovládaním. Hra obsahuje množstvo zbraní, ktoré si môžete vylepšovať. Každý deň máte novú misiu, ktorú musíte splniť. Za tieto misie dostávate zaujímavé odmeny, ktoré vám môžu pomôcť v ďalšom priebehu hry.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Mr Car Drifting – 2019

Pretekárska hra s parádnou grafikou. V názve síce obsahuje slovíčko drifting, čo určite všetci viete, čo znamená. Áno, sú tam aj driftovacie preteky, no tešiť sa môžete aj na tie štandardné, v ktorých ide o to byť najrýchlejší.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Step Keep

Jednoduché počítadlo krokov. Stačí si nastaviť každodenný cieľ a potom je už len na vás, aby ste ho dosiahli. Svoje štatistiky kráčania si viete pekne pozrieť v prehľadnom grafe, a tak viete, koľko krokov ste ktorý deň urobili.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 4. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 3. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 2. týždeň 2019
  • skoda9635

    Tá strieľačka má nefunkčný link.

    • Miro

      Vyzerá to tak, že hra bola z Google Play odstránená

+