MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Good Weather

Jednoduchá, avšak funkčná aplikácia na počasie. Základná obrazovka vám ukáže aktuálny stav počasia a všetky dôležité informácie, akými sú rýchlosť vetra, vlhkosť, východ či západ slnka. Počasie si môžete nechať zobraziť v grafe a nechýba ani denná predpoveď. Ak chcete mať informácie o počasí stále poruke, príde vhod jeden z dvoch predinštalovaných jednoduchých widgetov.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

ActionDash

Veľmi dobre spracovaná aplikácia, s ktorou získate prehľad o používaní vášho smartfónu. Viete, kedy a ako dlho ste používali konkrétnu aplikáciu. Jedná sa o výborného pomocníka, ktorý navyše ponúka pekný dizajn.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Highway Sniper

Nová “snajperská” hra, v ktorej musíte trafiť ciele, ktoré sa objavia. V rôznych misiách musíte strieľať do všelijakých zlodejov a kriminálnikov či priamo do áut. Čím ďalej v hre sa dostanete, tým lepšie zameriavače získate, avšak hra bude stále ťažšia a ťažšia.

Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Calendar Widget by Home Agenda Lite

Jednoduchý, funkčný a dizajnovo veľmi vydarený widget na vašu domovskú obrazovku. Už nikdy vám tak neunikne dôležitá schôdzka či iná udalosť.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 1. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 3. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 2. týždeň 2019

+