MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

All Language Translator – voice text translate

V Google Play sa nachádza veľké množstvo prekladačov a toto je jeden z nich. Okrem štandardného prekladania textu dokáže táto aplikácia preložiť aj hovorené slovo, čo sa môže zísť v zahraničí v prípade, že jazyk, ktorým sa tam hovorí, nepoznáte. Ak si neviete spomenúť na slovo, ktoré ste v minulosti hľadali, určite pomôže detailná história prekladov. Aplikácia podporuje viac ako 60 jazykov.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Fire Truck – Firefighter Simulator

Ak ste niekedy chceli byť hasičom, s touto aplikáciou môžete. Aj keď len virtuálne. Vaším cieľom je čo najrýchlejšie sa dostať k horiacej budove a pomocou hadice uhasiť oheň a zachrániť obyvateľov mesta.

Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Smart Switch – Transfer Data

Prechádzate zo starého smartfónu na nový? Chcete si zachovať vaše dáta? S touto aplikáciou to zvládnete veľmi jednoducho a rýchlo. Jednoducho si prenesiete svoje dáta zo starého telefónu do nového. Zálohujete si s ňou svoje kontakty, udalosti v kalendári, e-maily, hovory či sms správy.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Easy Fit – Home Workout, Lose Weight

Zaujímavá aplikácia, ktorá vás navedie rôznymi cvikmi. Cvičiť môžete všetky svalové partie, na každú sa cviky nájdu. V aplikácii si môžete sledovať svoje výsledky, máte prehľad o tom, kedy ste čo cvičili.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Voice Recorder & Audio Recorder

Jednoduchý nahrávač zvuku. Vybrať si môžete z rôznych súborov, do ktorých sa nahrávka uloží a taktiež si môžete zvoliť kvalitu nahrávaného zvuku. Výhodou je, že nahrávať môžete neobmedzene.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 2. týždeň 2019

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 1. týždeň 2019

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 52. týždeň 2018

19.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+