MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 45. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 44. týždeň 2017

Skype Lite

Skype Lite, ktoré bolo doteraz dostupné v nestabilnej verzii pre Indiu, sa vracia k jednoduchosti pôvodného Skype programu. Na výber máte len z dvoch tém – bielej a čiernej. Rozhranie je rozdelené na položky Calls, Chats a Discover. Calls ako názov napovedá slúži k volaniam respektíve videohovorom. V Chats si klasicky píšete s priateľmi, máte k dispozícii online históriu, možnosť pozvať ich do skupinového chatu alebo poslať SMS. Discover združuje a odhaľuje známych botov na sieti Skype. V bočnom paneli vidíte prenesené dáta cez mobilnú a wi-fi sieť.

Verzia: 1.42.0.30511-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.42.0.30511-release
Aktuálna cena: Zdarma

SwiftKey

Nová funkcia sa objavila už v BETA verzii aplikácie. Vašu mobilnú klávesnicu si teraz môžete prispôsobiť jednou z ponúkaných, alebo aj vlastnou fotografiou, ktorá bude umiestnená pod klávesnicou ako foto pozadie. SwiftKey tiež nadviazalo spoluprácu s Keithom Ladzinskim, známym dobrodružným fotografom, ktorý predtým pracoval nielen s National Geographic, ale aj Discovery Channel a ABC. Ten dodal 12 fotografií prírody, ktoré si budete môcť vybrať ako pozadie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Hry Play

Po novom sú hry radené podľa odohraného času v nich, takže na prvom mieste nájdete vašu najčastejšie hranú hru. Hore sa nachádza tlačidlo do bočného menu, v ktorom môžete nájsť kúpené nenainštalované hry v rámci vášho Google účtu. Nové Hry Play taktiež obsahujú 3 nové minihry, ktoré asi poslúžia len keď nemáte nainštalovanú žiadnu inú lepšiu hru. Verzia 5.3.98 Hry Play zatiaľ v našich končinách nieje dostupná, ale môžete si ju nainštalovať z tohto APK súboru.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Firefox – rýchly prehliadač

Jedným z najdôležitejších vylepšení je spomínaná rýchlosť. Quantum je podľa slov výrobcu oveľa rýchlejší ako ktorýkoľvek prehliadač Mozilla doteraz. Ponúka tiež vylepšené používateľské rozhranie. Toto rozhranie sa nazýva Photon a výrobca si opäť stojí za svojim a tvrdí, že Photon UI je rýchlejšie a prehľadnejšie používateľské rozhranie. Vďačí tomu aj nový engine, ktorý stojí za týmto prostredím. Firefox – rýchly prehliadač, ako sa v našich končinách verzia Quantum nazýva, si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Facebook

Zatiaľ čo daná funkcia sa na Instagrame pod názvom Stories (Príbehy) uchytila a je dokonca používanejšia než samotný Snapchat, tak vo Facebook aplikácii pod rovnakým názvom ostala skoro bez povšimnutia. Rovnako dopadla táto funkcia v službe Messenger pod názvom Messenger Day. Facebook sa teda rozhodol spojiť túto funkciu v dvoch službách (Facebook, Messenger) do jednej. Ak teda pošlete fotku alebo video ako Príbeh vo Facebooku alebo službe Messenger, zobrazí sa v obidvoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
18.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+