MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Particular

Particular je veľkým dobrodružstvom vo väzení fantastického sveta, z ktorého musíte ujsť. Jednoduchá postavička bieleho panáčika sa chce zachrániť a vy mu musíte v tom pomôcť. Panáčika ovládate tým, že dotknutím a podržaním pravej časti displeja zrýchľujete a dotknutím sa ľavej časti preskakujete prekážky. Dôležité je rozumne používať rýchlosť, inak môže váš pokus o útek veľmi rýchlo stroskotať. Hra je zadarmo na Google Play.

particular

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Godus

Chceli by ste sa zrazu ocitnúť na najmocnejšej pozícií sveta? Nie, nehovoríme o prezidentovi USA, ale o Bohovi. Áno, v hre Godus sa môžete stať Bohom svojich vlastných následovníkov. Len použitím prsta môžete upravovať zem tak, ako sa vám zachce a vy už len sledujete, ako sa civilizácia vyvíja. Dokážte im svoju vlastnú existenciu pomocou zázrakov, dobrých aj zlých. Či už im vytvoríte prítok rieky, nový les alebo zhodíte meteority na nich, mali by vo vás stále veriť.

Verzia: 0.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Fallout Shelter

Či už si myslíte, že sa blíži apokalypsa alebo nie, Fallout Shelter vám ponúkne veľmi veľa zábavy počas stavania bunkra v postapokalyptickom svete. V bunkri majú obyvatelia rovnaké potreby ako aj na zemskom povrchu. Potrebujú mať zamestnanie, sebarealizáciu, ale aj poznať svojho životného partnera, s ktorým prispejú k rozmnoženiu ľudí na Zemi. Vypravte expedíciu vašich obyvateľov pre výskum zemského povrchu, hľadajte nové zbrane, aby ste sa ubránili nepriateľom z vonkajšieho sveta a rozvíjajte svoj bunker a civilizáciu v ňom.

Verzia: 1.13.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13.9
Aktuálna cena: Zdarma

Alto’s Adventure

Veľmi jednoduchá grafika s animáciami, relaxačná hudba, vzrušujúci koncept a skvelá práca s príbehom robia z Alto’s Adventure jednu z najlepších hier tohto roka. Pomôžte Altovi chytiť všetky lamy a na snowboarde prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť. Vyhýbajte sa prekážkam, preskakujte priekopy a ujdite jazdcovi na lame. Popritom nezabudnite spĺňať úlohy, aby ste odomkli postavy s rôznymi schopnosťami.

thumbnail

Verzia: 1.6.0
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.0
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Need For Speed™ No Limits

Kto by už nepoznal slávnu závodnú sériu Need For Speed? Jeho najnovšia edícia pod titulom No Limits prináša jednu z najlepších grafík na mobiloch. Závodiť môžete s tými najznámejšími autami ako Porsche 911, BMW M4 alebo McLaren 650s, ktoré si upravujete podľa seba. Okrem klasický pretekov si zahráte aj závody na čas. No Limits je dostupné zadarmo na Google Play s mikrotransakciami a na hranie je potreba byť pripojený na Internete.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

13.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+