MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

slither.io

Chceli by ste si zahrať hru, ktorá je kombináciou Snake a agar.io? Teraz môžete, volá sa slither.io. Hneď v menu si vyberiete vlastný nick a môžete spustiť hru. Ako súpera máte možnosť vybrať si buď umelú inteligenciu alebo online hranie s reálnymi hráčmi. Podobne ako agar.io aj tu je na začiatku cieľom prežiť. Zo začiatku začínate s menším hadíkom, kedy vám odporúčame zbierať “farebné bodky”, aby bol dlhší. Neskôr môžete porážať aj väčšie húsenice svojich súperov. Dajte si ale pozor, kvôli tejto hre vám môžu aj prasknúť nervy.

fbthumb3

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Animation Throwdown: TQFC

Trávite vaše večery pozeraním animovaných seriálov? Pravdepodobne máte viac favoritov vo svojej zbierke a presne o tom je hra Animation Throwdown. V hre sa stretáva hneď 5 známych seriálov – Family Guy, Futurama, Bob’s Burgers, American Dad a King of the Hill. Animation Throwdown je kartová hra, kde vyberáte hrdinov z rôznych seriálov do boja proti ostatným seriálovým postavičkám. Vaše kartičky si môžete vylepšovať, ale nezabúdajte aj na výskum, vďaka ktorému môžete vytvoriť viac kombinácií. Dejom vás sprevádza ten najvtipnejší z najvtipnejších – Peter Griffin.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Smurfs Epic Run

Behačiek a plošinoviek je na Google Play neúrekom a preto sa vývojári snažia zaujať aj témou. Smurfs Epic Run zaujme všetkých fanúšikov týchto modrých šikulov. Hra je rozdelená na levely a postupne si zahráte so všetkými šmolkami, ktorý majú rôzne výhody a nevýhody. Cieľom je dostať sa v každom leveli do cieľa a zároveň oslobodiť čo najviac šmolkov, avšak na ceste na vás číha niekoľko prekážok. Dej hry vás zavedie do všetkých kútov “šmolkosveta” vrátane Gargamelovho hradu.

Verzia: 2.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

Star Wars™: Galaxy of Heroes

Galaxy of Hereos by nemalo chýbať v mobile žiadneho fanúšika tejto populárnej filmovej série. Tie najikonickejšie postavy, hudba zo Star Wars a úžásný príbeh prinášajú hráčovi priam filmový zážitok. Odomknite všetkých hrdinov ako sú Yoda, Darth Vader alebo Luke Skywalker a vytvorte tím, ktorým budete v dueloch porážať svojich oponentov.

Verzia: 0.11.309129
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.11.309129
Aktuálna cena: Zdarma

Don’t Starve: Pocket Edition

Don’t Starve, ako už samotný názov naznačuje, je o prežití v prírode. Dej sa odohráva v nekomprimisnej prírode plnej vedy a mágie, dajte si pozor aj na príšery, rôzne nástrahy a nepríjemné prekvapenia. Vašou úlohou je pomôcť Wilsonovi, džentlemanskému vedcovi, nájsť potravu, dožiť sa ďalšieho dňa a nakoniec utiecť z nešvárov tejto divočiny. Grafika Don’t Starve je neskutočná, pôsobí ako keby bola nakreslená rukou a hre dodáva ešte strašidelnejší šmrnc.

dontstarvepocketedition_feature

Verzia: 1.04
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.04
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

6.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+