MojAndroid

Prinášame vám ďalších top 10 najsťahovanejších Android aplikácií za minulý týždeň. Do prvej desiatky sa dostali užitočné aplikácie ako Regina 3D Launcher, Battery Calibration a veľa herných noviniek ako sú Drag Racing, Donkey Jump alebo Crash Mutant Island

Regina 3D Launcher Regina 3D Launcher

Nový launcher pre Android s čisto 3D grafickým rozhraním. Regina 3D launcher ponúkne pre vaše potešenie vzrušujúce a dynamické 3D prostredie, ktoré ponúkne podobné funkcie na aké ste zvyknutí z natívneho launchera a pridáva aj niečo navyše. Jej funkcie čakajú len na vaše vyskúšanie.

QR kód

Battery CalibrationBattery Calibration  (ROOT)

Ak patríte medzi tých, ktorí často menia ROM vo svojom smartfóne, potom by ste mali vedieť, že po flashovaní sa odporúča nanovo nakalibrovať batériu. Použiť ju môžete aj v prípade, ak máte pocit, že Android neukazuje správnu hodnotu kapacity batérie. Pomocou aplikácie Battery Calibration je to teraz veľmi jednoduché.

QR kód

Androick Androick

Pre všetkých futbalových fanúšikov je tu Android aplikácia Androick, ktorá vám prinesie aktuálne správy vami vybraných zápasov spolu s podrobnými informáciami o tímoch, hráčoch a iných.

QR kód

Drag Racing Drag Racing

Nová pretekárska hra s názvom Drag Racing je na Android Markete. Tento krát si vyskúšate svoju schopnosť preradzovať rýchlosti na dráhe v  šprintoch.

QR kód

Paradise Island Paradise Island

Hra je určená všetkým milovníkov slnka a mora. Odreagujte sa od práce a postavte si svoj vlastný slnečný ostrov.

QR kód

Ultra Voice ChangerUltra Voice Changer

Zábavná aplikácia pre zmenu hlasu s rôznymi efektami- helium, včela, robot, posadnutý a ďalšie.

QR kód

ClockQ - digital clock widget ClockQ – digital clock widget

Jednoduché digitálne hodiny v podobe widgetu na vašu plochu. Hodinám môžete nastaviť farbu, font, priehľadnosť, tieň a iné.

QR kód

Donkey Jump Donkey Jump

Dokáže somár skákať? V novej hre Donkey Jump áno a dokonca dokáže aj lietať. Vyskočte najvyššie ako to len ide a získajte najvyššie skóre!

QR kód

HALO: Mobile Edition MMORPG HALO: Mobile Edition MMORPG

Vytrénuj si svoj vlastný charakter v online hre HALO: Mobile Edition MMORPG a vybuduj armádu kamarátov pre porazenie nepriateľských síl. Pripoj sa k ďalším tisícom hráčom úplne zadarmo.

QR kód

Crash Mutant Island Crash Mutant Island

Dobrodrúžna hra so známou postavičkou z hry Crash Bandicoot.

QR kód


19.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+