MojAndroid

Astro Boy Dash

Obľúbený robot Atom  tentokrát vystupuje aj ako hlavná postava v hre Astro Boy Dash. Opäť ide o hru v hernom štýle nekonečných behačiek. V Astro Boy Dash sa budete pohybovať v uliciach mesta, v ktorých budete mať za úlohu utiecť profesorovi Ochanomizu a jeho nudným hodinám. Tak ako to už býva, aj tu budete zbierať mince a získavať rôzne vylepšenia, ktoré vám pomôžu v napredovaní hry.

astroboy astroboy2

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

1941 Frozen Front

Strategická hra s tématikou druhej svetovej vojny odohrávajúca sa v studenom zimnom období. V hre na vás čaká niekoľko rôznych misií, ktoré budete musieť splniť pomocou pechoty, letectva alebo delostrelectva. Hra sa odlišuje od iných spôsobom hrania. Viac sa o ňom dozviete po pozretí videa alebo jej nainštalovaním.

front2 front

Verzia: 1.12.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.12.2
Aktuálna cena: Zdarma

Middle Manager of Justice

Vytrénujte si vlastnú skupinku superhrdinov v hre Middle Manager of Justice. Ochraňujte s nimi mesto pred zločinom a vytvorte si vlastnú základňu pre tréning.

hero2 hero

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Hell Zombie

Ani v tomto dieli Top 10 hier nechýba jedna s tématikou zombie. V tejto však nebudete pobehovať s brokovnicou alebo guľometom. Namiesto toho je dejová línia postavená do obdobia lukov, mečov a zaklínadiel. V Hell Zombie na vás čaká veľa levelov, 30 vylepšení zbran a veľa iného.

hellyombie hellyzombie2

Dark Roads

Hra Dark Roads patrí medzi jednoduché no pritom pomerne návykové hry. Jednoduchá a neštandardná grafika v spojení s príjemnou a tematicky ladenou hudbou v pozadí vás rýchlo vtiahne do deja. Princíp hry je veľmi jednoduchý. Dostať sa čo najďalej na motorke dovtedy dokým nezapadne mesiac. (Dark Roads: Temná jazda s vlkom)

darkroads2 darkroads

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Asphalt 8:Airborne

Gameloft  na Google Play publikoval očakávanú hernú novinku s názvom Asphalt 8: Airborne. Hra sa nesie v štýle predchádzajúcich dielov, prináša však nové prvky a levely s vylepšenou fyzikou, ktorá by mala poskytnúť realistickejšie zážitky pri ničení okolitých objektov alebo kaskadérskych kúskoch.

Asphalt 8_3 Asphalt 8_4

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Super Golf

Ak vo vašom Androide chýba golfová hra, tak potom vyskúšajte Super Golf. Užite si golf priamo na displeji vášho smartfónu, nastavte silu, uhol a dostaňte loptičku do jamky s čo najmenším počtom úderov.

golf2 golf

Battle Dragons

Battle Dragons je graficky príťažlivá hra, ktorá by sa dala charakterizovať ako mix žánru tower defense a tzv. tycoon hier. V hre plníte rôzne misie, úlohy, bojujete s inými hráčmi a budujete svoju dedinu. (Battle Dragons – vytrénujte si armádu drakov)

Battle-Dragons-5 Battle-Dragons-1

Plankton

Plankton je hra s príznačným názvom, v ktorej riadite vodný organizmus v surrealistickej biosfére, kde hráči konzumujú iné organizmy a vyvíjajú sa. Hra je ako stvorená na oddych. Hrať môžete za niektorý z piatich druhov organizmov. Pre každý je typické iné prostredie.

plankton3 plankton2

Magic Air Battle HD

V  strieľačke Magic Air Battle sa budete musieť prestrieľať so svojim hrdinom cez herné pole plné nástrah. V hre na vás čakajú 4 bosovia s rôznou obtiažnosťou.

air2 air

22.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+