MojAndroid

CSR Racing

Novinka CSR Racing si našla cestu na Android po tom, čo zaznamenala veľký úspech na konkurenčnej platforme iOS. Herný titul je zameraný len na preteky typu “drag”, kde bude vašou úlohou dokonale ovládnuť radenie rýchlostí a prekonať protivníka na dráhe. Znamená to, že nebudete auto riadiť ani brzdiť, ale len súperiť o prvú pozíciu. (Obedná prestávka: CSR Racing – populárne preteky už aj pre Android)

CSR_2 CSR

Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

RoundR

Páčia sa vám zaoblené rohy používateľského prostredia? Ak áno, tak potom práve pre vás je určená aplikácia s názvom RoundR, ktorá na ploche pridá čierne obrázky tak, aby simulovali zaoblené rohy obrazovky mobilného zariadenia.

RoundR_2 RoundR

Verzia: 5.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Facebook Home

Nový projekt najväčšej sociálnej siete Facebook nesie názov Facebook Home a prináša dianie z tohto online sveta priamo na displej vášho smartfónu. Novinka sa zatiaľ neteší veľkej obľube a na Google Play si vyslúžila veľa negatívnych hodnotení. Doteraz bol Facebook Home dostupný prostredníctvom Google Play len v USA. Posledná aktualizácia však umožnila jeho stiahnutie aj zo slovenského obchodu Play.

Facebook Home_1 Facebook Home

Dungeon Hunter 4

Vporadí už štvrté vydanie jedného z najpopulárnejších RPG titulov dostupných pre Android. Dungeon Hunter 4 ponúka opäť lepšiu grafiku, hrateľnosť, pútavý herný príbeh, podporu pre viac zariadení a niekoľko herných módov.

Dungeon_2 dungeon

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Cut the Rope: Time Travel

Nové pokračovanie hry Cut The Rope s názvom Time Travel je už dostupné na Google Play. Herný princíp zostáva aj v tejto verzii nezmenený. Vašou úlohou bude teda nakŕmiť Om Noma cukríkmi, ktoré musíte do jeho úst dostať pomocou rôznych objektov v hre. Tentokrát sa však k malému maškrtníkovi pridajú jeho predkovia z minulosti.

Cut The Rope_2 Cut The Rope

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

AVG TuneUp – Battery Saver

Aplikácia ponúka radu utilít, ako napríklad task killer, šetrič energie, manažér úložného priestoru alebo monitor využitých dát. Okrem iného vás upozorní, keď kapacita batérie klesne pod hranicu 30 percent, aby ste si mohli vypnúť niektoré služby a tým aj oddialiť vypnutie smartfónu.

AVG_2 AVG

Notifications Off

Užitočný nástroj pre kontrolu notifikácií z jedného miesta. Namiesto toho aby ste notifikácie vypínali/zapínali pre jednotlivé aplikácie priamo z nastavení telefónu, môžete to teraz spraviť jednoduchšie a rýchlejšie pomocou aplikácie Notification Off.

Notificationoff_2 notificationoff

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

iBomber

Perfektná hra, ktorej dej je situovaný do prostredia Tichého oceánu v roku 1943. Vžijete sa do role mladého pilota bombardéru, ktorý ochraňuje námornú flotilu a hľadá pozemné strategické ciele pre zničenie. V hre sa môžete tešiť na 26 misií, rôzne typy bômb a na výborný soundtrack či grafiku.

ibomber_2 ibomber

Monect Portable

Free aplikácia, ktorá umožní ovládanie PC alebo notebooku prostredníctvom WiFi a Bluetooth. Využiť môžete niekoľko rôznych módov, vrátane Race módu, v ktorom sa využíva senzor akcelerometru zariadenia alebo Touchpad módu pre simuláciu touchpadu. Aplikácia dokáže využiť pre ovládanie aj gyroskop nachádzajúci sa v niektorých smartfónoch a umožňuje tiež jednoduché odoslanie textu alebo ovládanie multimediálnych prehrávačov.

monect_2 monect

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Holo Icons

Sada viac ako 300 ikon aplikácií, ktoré sa držia zásad Holo témy a môžete ich nájsť vo väčšine zariadení s čistým Androidom. Teraz si ich môžete nahrať aj do svojho smartfónu alebo tabletu s nainštalovaným alternatívnym launcherom, ako napríklad Nova, Apex, Go Launcher Ex alebo iným.

holo_2 holo

20.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+