MojAndroid

Huawei Freebuds 5i jednoznačne patria k najlepším bezdrôtovým slúchadlám v cenovej hranici do 100 €. Medzi ich silné stránky považujeme oproti predchodcovi vylepšený dizajn, skvelé sedenie v ušiach, výborný priestorový zvuk, vysokokvalitné ANC a viacero funkcií, ktoré je možné ešte dodatočne prispôsobiť v aplikácii. Aktuálne si ich môžete zakúpiť v určitých obchodoch za zvýhodnenú cenu. V porovnaní s pôvodnou čiastkou 99 € sa teraz kúpa oplatí značne viac.

Huawei Freebuds 5i sú skvelou voľbou

True Wireless Huawei Freebuds 5i sú štuplíkové slúchadlá s mikrofónom a hybridným potláčaním hluku. Disponujú uzatvorenou konštrukciou. Pripojenie prebieha prostredníctvom Bluetooth 5.2. Využívajú sa kodeky AAC, LDAC a SBC. Dotykovým ovládaním je možné meniť hlasitosť a aj prepínať prehrávané skladby či prijímať prichádzajúce hovory. Potešia certifikáciou odolnosti IPX4, ktorá by sa mala postarať o to, aby slúchadlá “nezmokli” v ľahkom daždi alebo z potu pri vykonávaní športovej aktivity.

huawei freebuds 5i
Huawei FreeBuds 5i | Zdroj: Filip Spevár

Vyznačujú sa frekvenčným rozsahom 20 – 40000 Hz. Výrobca udáva výdrž 7,5 hodiny, pričom nabíjacie puzdro dokáže pridať ešte ďalších 28 hodín posluchu. V praxi sme sa dočkali výdrže 7 hodín na jedno nabitie a celkovo 25,5 hodinám prehrávania spolu s puzdrom. Režim potláčania okolitého hluku bol pritom nastavený na tej najvyššej úrovni. K dispozícii je čierne, biele a modré farebné prevedenie.

Náš tip
Meranie srdcového tepu pomocou slúchadiel? Pre Google údajne žiadny problém

1.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+