MojAndroid

Možno aj vy občas neviete, čo si zo širokej ponuky streamovacích služieb vybrať na večerný alebo víkendový program. Obľúbené filmy a seriály ste videli aj viackrát po sebe a v novinkách sa nevyznáte. Nechajte sa inšpirovať vkusom druhých a pozrite si rebríček desiatky najpozeranejších titulov za minulý mesiac.

Mohlo by vás zaujímať:

Rebríček každý mesiac prináša web JustWatch, ktorý ponúka jednoduché vyhľadávanie titulov na rôznych streamovacích platformách. Hneď tak vidíte, kde si konkrétny film alebo seriál môžete pozrieť, prípadne za koľko. Stránka je v slovenčine, a tak sa sa na nej bude dobre orientovať aj  menej jazykovo zdatný čitateľ.

JustWach marec 2024
JustWach marec 2024

Pohľad na prvé priečky tabuľky s marcovou desiatkou napovedá, že Slováci si pozerali horúce novinky, ktoré sa po premiére v kinách konečne dostali aj do ponuky streamovacích služieb. Jednotkou v kategórii filmov je Oppenheimer, ktorý získal aj viacero odborných ocenení. Ak ste nevideli film o vynálezcovi atómovej bomby, odporúčame.

Dvojkou sa v marci stala Duna, fantasy príbeh plný akcie, kde nechýba ani romantika. Na tretej priečke sa umiestnil film Wonka, ktorý si pozrie celá rodina. Uvádza ho slogan “každá dobrá vec na tomto svete začala snom”. Ak máte to šťastie stretnúť Willyho Wonku, všetko je možné.

JustWach
JustWach prehľad streamovacích služieb

V kategórii seriálov dominoval v marci Šógun. Seriál sa odohráva v Japonsku v roku 1 600. Lord Yoshii Toranaga bojuje o svoj život, lebo jeho nepriatelia, ktorí sú v Rade panovníkov, sa proti nemu spojili. Akú rolu pri tom zohrá európska loď, ktorá uviazla v neďalekej rybárskej dedine? Beží prvá sezóna.

Druhým najsledovanejším seriálom bol u Slovákov v marci The Gentleman. Rozpráva príbeh o aristokratovi Eddiem, ktorý zdedí rodinný majetok. Čaká ho však niekoľko prekvapení. Trojkou sa stal sci-fi titul Halo, kde sa v 26. storočí rieši konflikt medzi ľudstvom a mimozemšťanmi.

Na našom webe si môžete prečítať články aj o najpopulárnejších seriáloch a filmoch, ktoré si Slováci pozerajú cez platformu Netflix alebo Disney+. Máte nejaké tipy na zaujímavé filmy a seriály? Podeľte sa o ne v diskusii pod článkom.

Náš tip
Recenzia Xiaomi 14 Ultra: toto vám iný smartfón neponúkne

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+