MojAndroid

Skvelá správa pre fanúšikov komiksov a seriálu The Walking Dead. Interaktívna hra s prvkami rozšírenej reality má prísť už v priebehu júla tohto roka. Oznámili to vývojári z Next Games, pričom titul sa pripojí k čoraz viac rastúcej škále herných titulov, ktoré stavili práve na prvky rozšírenej reality a akúsi symbiózu medzi skutočným svetom a tým virtuálnym.

Náš tip
Aj populárny seriál Westworld má už svoju mobilnú hru
Náš tip
Dinosauri z hernej pecky Ark: Survival Evolved dorazili na Android | TEST

The Walking Dead: Our World

Nový herný titul s názvom The Walking Dead: Our World prichádza na mobilné telefóny a aktuálny trailer nám prezrádza viac k hernému štýlu či obsadeniu hlavných hrdinov. Hráči sa v rámci prostredia hry dostanú k lovu zombíkov resp. ikonických “walkers,” a to pomocou virtuálnych zbraní, ktoré nájdu vo voľnom priestranstve, na uliciach, v parku či v iných priestoroch.

V hre nebudú chýbať ani známe postavy ako Rick Grimes, Daryl Dixon či Michonne. Tieto postavy vám pomôžu uloviť ešte viac nechutných stvorení. Hra umožní hráčom tiež spolupracovať navzájom, zachrániť viac “preživších,” budovať nové prístrešky či spĺňať týždenné výzvy za tučné odmeny. Poznáme tiež dátum vydania nového herného titulu. Next Games oznamuje, že hra The Walking Dead: Our World bude dostupná na stiahnutie pre platformy Android a iOS od 12. júla 2018.

Náš tip
HRAJSA: Dobrodružná cesta za poznaním spolu s vašimi deťmi
Náš tip
Závislosť od hier sa stáva oficiálnou chorobou. Trpíte ňou aj vy?
Verzia: 0.160.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.160.2.8
Aktuálna cena: Zdarma

 

27.6.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+