MojAndroid

Herný titul The Room: Old Sins prichádza už aj do Obchodu Play. Používatelia si môžu aktuálne stiahnuť verejnú BETA verziu tejto hry, k oficiálnemu predstaveniu by malo dôjsť následne 19.apríla 2018.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 14. týždeň 2018

The Room: Old Sins

Predošlé úniky informácií potvrdili len prítomnosť hry na platforme iOS. Podpora pre Android oznámená nebola, avšak vzhľadom na dostupnosť verejnej BETA verzie sa môžu tešiť aj používatelia Android smartfónov. Tak ako po vzore troch predchodcov, ani v tejto časti “The Room” nebude chýbať napätie, rôzne nápovedy a hádanky, či prepracované 3D grafické prvky.

Na oficiálne predstavenie herného titulu The Room: Old Sins si teda budeme musieť ešte pár dní počkať. Ak vám však neprekážajú niektoré nedostatky, ktoré by mohla obsahovať verejná BETA verzia, hru si môžete vyskúšať prostredníctvom Obchodu Play. Jej cena bola stanovená na sumu 5,49 eur.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 5,49 €
10.4.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+