MojAndroid

Virtuálny mobilný operátor opäť plánuje zlepšovať služby svojim zákazníkom. Ako informuje tlačová správa, od 31. januára 2023 budú môcť zákazníci Tesco mobile využívať služby 5G od operátora siete O2. Okrem toho operátor predstavil aj zvýhodnené ceny pre členov Tesco Clubcard.

5G pre zákazníkov s programom Trio

Zákazníci s programom Trio budú môcť od 31. januára 2023 naplno využívať služby novej modernej siete 5G od O2. Pokrytie je zabezpečené už pre viac ako 36,3 % obyvateľov Slovenska a v rozširovaní sa neustále pokračuje.

Pre pripojenie do 5G siete však potrebujú zákazníci smartfón s podporou 5G a tak isto aj 5G SIM kartu. V tomto to má Tesco mobile operátor veľmi jednoduché. V prípade záujmu o 5G telefón alebo bezplatnú výmenu staršej karty za novšiu kompatibilnú s 5G, môže zákazník navštíviť ktorýkoľvek hypermarket Tesco.

Tesco mobile: Zákazníci s Clubcard dostanú až 20 % zľavu

Všetci operátori už upravovali ceny svojich služieb. Nevyhol sa tomu ani virtuálny operátor a ceny za služby narástli. Zákazníci so zaregistrovanou kartou Clubcard budú však od 31. januára 2023 za paušál Trio platiť o 20 % menej oproti zákazníkom bez Clubcard.

ceny volaní Tesco mobile
Ceny volaní Tesco mobile | Zdroj: tescomobile.sk

Zákazníci sa tak dostávajú po zľave na cenu 4 centy za minútu alebo za SMS a ide tak stále o najvýhodnejšiu efektívnu cenu na trhu.

Okrem zvýhodnenej ceny za volania a SMS správy získajú zákazníci s Trio paušálom aj dáta a to od 4 € mesačne. Tu je ponuka ešte atraktívnejšia, pretože títo zákazníci tak získajú až trikrát viac dát k svojmu balíčku pri dobití kreditu.

Dáta Tesco mobile
Ceny dátových služieb Tesco mobile | Zdroj: tescomobile.sk

Ak si zákazník objedná napríklad 5 GB dát, zadarmo dostane ešte ďalších 10 GB, ktoré môže využiť do skončenia platnosti balíčka.

Staršie paušály a registrácia

Zákazníci, ktorí už aktuálne využívajú program Trio, budú o novinkách informovaní do konca roku 2022. Zákazník, ktorý už má číslo Clubcard zaregistrované na svojom telefónnom čísle, získa Clubcard ceny automaticky od 31. 1. 2023 a nemusí si tak nič dodatočne aktivovať alebo niečo registrovať. V prípade, že máte záujem o nové ceny, ale číslo Clubcard ešte registrované nemáte, mali by ste tak urobiť čo najskôr.

Zákazníci so starším programom Bodka alebo s kartou na dobíjanie kreditu môžu využívať 5G sieť a Clubcard ceny bezplatnou zmenou programu na Trio zavolaním na zákaznícku linku alebo návštevou hypermarketu Tesco. SIM karta Tesco mobile je dostupná vo všetkých predajniach Tesco na Slovensku a v e-shope na www.tescomobile.sk.

Náš tip
Xiaomi ukončuje podporu. Tieto smartfóny už nedostanú žiadnu aktualizáciu
28.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+