MojAndroid

Januárové predstavenie služby SmartHome sa po pár týždňoch objaví aj v mediálnej kampani Telekomu. Kto by však čakal, že inovatívne „vychytávky“ do každej domácnosti predstaví Peter Sagan alebo iná v médiách frekventovaná tvár, asi ostane prekvapený.

Telekom vsadil tentokrát na úplne nové tváre a rovnako ani dej spotu sa neodohráva v štýle ostatných „sci-fi“ kampaní. Operátor vsadil na autenticitu slovenského vidieka a charakteristické črty bežného ľudu. Hlavným hrdinom komunikácie je domácnosť, ktorá predbehla dobu.

Nová kampaň zobrazuje situáciu, keď si mladá rodina zavedie do svojej domácnosti službu SmarHome. Okrem toho, že sa im žije pohodlnejšie a na starosti o bezpečnosť bývania môžu zabudnúť, ich domov sa stane témou pouličných diskusií.

Služba SmartHome totiž  prináša pre mnohých ešte nepoznaný domáci kamerový systém, diaľkové ovládanie elektriny a spotrebičov, dymový, dverový a pohybový senzor. Tým pádom, že najmä staršie generácie o takom niečom iba počuli, stáva sa táto progresívna rodina objektom malej závisti, ale aj obdivu. 

Vizitka kampane:

Kampaň pripravila agentúra MUW Saatchi & Saatchi, spoty produkčne zastrešila spoločnosť Hitchhiker Films pod režisérskou taktovkou Tomáša Rehořka.

 

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+