MojAndroid

Fanúšikovia cyklistiky a špeciálne Petra Sagana majú teraz jedinečnú príležitosť hrať o výlet na Tour de France. Telekom pre nich na stránke www.s4gan.sk pripravil špeciálnu hru – najrýchlejších čakajú nové smartfóny a tých najzapálenejších čosi oveľa viac – cesta na Tour v špeciálnom fanúšikovskom autobuse.

Ako sa zapojiť? Predovšetkým si treba aspoň jedenkrát zahrať jednoduchú hru Tour de Internet:  https://www.s4gan.sk/tour-de-internet/. Z prvých 100 hráčov s najlepším skóre v hre vyžrebuje Telekom desať, ktorí získajú smartfón Samsung Galaxy A3.

Fanúšikovia, ktorí navyše ukážu na fotke alebo videu, čo sú ochotní spraviť pre účasť vo fanbuse na Tour de France, budú zároveň v hre o jedno z 9 miest na 5-dňovom all inclusive výlete do Francúzska. Tých najzapálenejších fanúšikov si bude vyberať priamo Peter Sagan.

Zdroj: tlačová správa

17.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+