MojAndroid

Telekom si pripravil novoročné prekvapenie nielen pre svojich zákazníkov. Ide až o štyri ponuky od troch rôznych výrobcov a aj nové zloženie modelov v Magenta 1.

Novinky od Huawei, Xiaomi i CAT

Hneď úvod roka je štartom pre modely Huawei. Prvý je model nova 5T, ktorý bude zaradený do ponuky vo farebnom prevedení Black a Midsummer Purple. Smartfón patrí do vyššej triedy, výrobca v ňom promuje 5 AI fotoaparátov

Huawei nova 5T

Druhým modelom od Huawei je low-end Huawei Y6s. Ide o kúsok z osvedčeného radu Y6. Novinka bude k dispozícii v modrej farbe, od ÁNO L pri kúpe online vyjde celková cena len na 5 €.

Ponuka bude rozšírená aj o model Xiaomi Redmi Note 8T v bielej farbe. Ide o výkonný smartfón s FullHD displejom za priaznivú cenu, od ÁNO L pri kúpe online je k dispozícii za 5 €.

Novinkou v ponuke je i odolný smartfón CAT S52 v čiernej farbe. Je odolný voči prachu, vode, pádom či vysokým teplotám a má elegantnejší vzhľad od svojich predchodcov.

Magenta 1: Huawei P30 Lite ešte výhodnejšie

Od dnešného dňa sa mení ponuka Magenta 1 telefónov a budú v nej zastúpene dva modely v štyroch kombináciách. V ponuke ostáva Huawei P30 lite v Midnight Black i Pearl White farbách. Ušetriť sa dá:

• 2 € mesačne pri ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data (spolu 48 €)
• 2 € mesačne + 18 € z akontácie pri ÁNO L (spolu 66 €)

Zároveň však do Magenta 1 zaradíme aj úplnú novinku Huawei nova 5T v oboch farbách a pri ňom sa dá ušetriť ešte viac:

• 3 € mesačne pri ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data (spolu 72 €)
• 2 € mesačne + 38 € z akontácie pri ÁNO L (spolu 86 €)
• 3 € mesačne pri ÁNO XL (spolu 72 €)

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+