MojAndroid

Mobilný operátor Telekom upravil a rozšíril svoju ponuku smartfónov. Pribudla novinka Samsung Galaxy A41, ktorej predošlá generácia patrila k desiatim najpredávanejším smartfónom operátora. Upravil aj ceny vyklápacieho smartfónu Samsung Galaxy Z Flip a skupina Magenta 1 ponúkne dva nové Samsungy.

Telkom Magenta 1

Dva nové Samsungy v skupine Magenta 1

Ak sa s ktorýmkoľvek T paušálom, paušálom Áno alebo Happy pripojíte do skupiny Magenta 1, tak môžete výhodne získať dva nové smartfóny Samsung Galaxy A51 a Galaxy A71. Recenziu prvého modelu strednej triedy sme vám priniesli už vo februári a vyššieho modelu o mesiac neskôr.

Samsung Galaxy A51 bocny displej

Samsung Galaxy A51 bude výhodnejší:
–       o 3 € mesačne pri ÁNO S, ÁNO M a ÁNO XL (spolu o 72 eur)
–       o 1 € mesačne a 48 € akontáciu pri ÁNO L (spolu o 72 eur)
Pri Samsung Galaxy A71 sa bude dať ušetriť:
–       2 euro mesačne pri ÁNO S, ÁNO M a ÁNO XL (spolu 48 eur)
–       1 euro mesačne a 30 euro akontácie pri ÁNO L (spolu 54 eur)
Samsung Galaxy A41 displej

Pribudla aj novinka Samsung Galaxy A41

Telekom sa rozhodol zaradiť do ponuky aj nový model  Samsung Galaxy A41. Zákazníkovi ponúkne 6,1-palcový Super AMOLED displej s FHD+ rozlíšením alebo 48-megapixelový fotoaparát s troma snímačmi. Poteší aj optický snímač odtlačkov priamo v displeji a NFC čip pre mobilné platby. Samsung Galaxy A41 kúpite za 1 euro mesačne (+ 1 euro akontácia) pre programy od T Nekonečno SD či T Dáta HD, respektíve za 6 euro mesačne pre všetky ostatné programy už od T Základ verzií. Plný cenník nájdete tu.

Samsung Galaxy Z Flip s novými cenami

Operátor sa tiež rozhodol upraviť ceny prémiovej vyklápačky Samsung Galaxy Z Flip. Znížil jeho akontáciu, ale naopak zvýšil jeho mesačné poplatky. Pre tri najvyššie kategórie (od T Nekonečno SD / T Dáta HD) sú akontácie znížené na úroveň 149 až 269 euro a mesačne poplatky mierne zvýšené. Ceny sa uplatňujú pre obe farebné verzie.

Náš tip
LG Q61 oficiálne: Odolné telo a 48-megapixelový fotoaparát do 300 eur
23.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+