MojAndroid

Telekom inovuje svoju aplikáciu. Noviniek sa dočká verzia pre Android, ale aj iOS. V operačnom systéme od Applu pribudnú platby prostredníctvom Apple Pay, takže uhrádzať svoje faktúry budete môcť oveľa jednoduchšie. Apple Pay je ďalším rozšírením platieb v aplikácii, doteraz boli dostupné služby Google Pay a všetky hlavné platobné karty (MasterCard, Maestro, VISA).

Nové funkcie dobíjania kreditu

Aplikácia ponúka po novom možnosť zobraziť často dobíjané čísla. Na obrazovke pre dobíjanie kreditu sa hneď zobrazia telefónne čísla, ktoré zákazník dobíja najčastejšie. V histórií dobíjania má zákazník prehľad o posledných dobitiach. Nechýbajú informácie o sumách, presný dátum, čas a číslo, ktoré bolo dobité.

Verzia: 1.6.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.14
Aktuálna cena: Zdarma

Pre tých, ktorí dobíjajú kredit často, pribudla možnosť pravidelného mesačného dobíjania z uloženej platobnej karty. Zvolená suma sa v tomto prípade každý mesiac automaticky dobije bez potreby manuálne ju sledovať a dobíjať.

Pre lepší prehľad o zakúpených doplnkových balíčkoch boli v aplikácii pridané ich platnosti. Či už ide o pravidelné, jednorázové či roamingové balíčky.

Prehľadnejšie správy a história

Aplikácia umožňuje posielať push notifikácie, takže zákazníci môžu od Telekomu dostávať správy o aktuálnych akciách, súťažiach či upozornenia o platnosti dátového balíka priamo do svojho smartfónu. Po novom pribudla aj história prijatých správ.

Užitočné skratky

Pri dlhšom podržaní ikony aplikácie sa zobrazia skratky do vybraných obrazoviek (napr. Faktúry a úhrady). Takisto sa pri dlhšom podržaní zobrazí aj aktuálna spotreba hlavného telefónneho čísla pridaného do aplikácie.

Náš tip
Telekom láka na nové akcie, zlacneli telefóny aj hodinky
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+