MojAndroid

Telekom pri pokrývaní Slovenska rýchlou mobilnou sieťou 4G dosiahol ďalší míľnik. Podľa aktuálnych výpočtov operátora presiahlo pokrytie modernou sieťou štvrtej generácie na začiatku júla 35% populácie. V uplynulých dňoch bolo nasadzovanie 4G/LTE technológie úspešne dokončené v Košiciach, ale surfovanie rýchlosťou rádovo v desiatkach megabitov je odteraz dostupné aj v Malackách a Žarnovici.

V súčasnosti je LTE sieťou pokrytých 38 slovenských miest: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bojnice, Bratislava, Brezno, Dolný Kubín, Galanta, Handlová, Hlohovec, Humenné, Košice, Leopoldov, Levice, Liptovský Mikuláš, Malacky, Martin, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Poprad, Prešov, Prievidza, Ružomberok, Sereď, Sládkovičovo, Spišská Nová Ves, Šaľa, Šamorín, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Vrútky, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina a Zvolen.

Zdroj: tlačová správa Telekom

5.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+