MojAndroid

Taxify na Slovensku uskutočnil viac než 150 000 jázd. Až 93 % z nich bolo ohodnotených plným počtom bodov, teda piatimi hviezdami. 5 % jázd cestujúci ohodnotili štyrmi hviezdami. O komfortný transfer po Bratislave sa postaralo až 850 šoférov, ktorí najčastejšie jazdia na modeloch Škoda Octavia, Škoda Rapid a Hyundai i30.

Náš tip
Taxify využívajú v Bratislave denne stovky zákazníkov

Rekordná jazda merala 407 kilometrov

Medzi TOP 3 destinácie, na ktoré sa cestujúci nechávajú najčastejšie odviezť, patrí bratislavská Hlavná stanica, Námestie SNP a nákupné centrum Aupark v Petržalke. V priemere jedna jazda prostredníctvom Taxify meria približne šesť-a-pol kilometra. Rovnako v priemere trvá jedna jazda jedenásť minút a cestujúceho vyjde na 4 eurá a 10 centov. „Sú však aj rekordéri. Napríklad našou najdlhšou evidovanou trasou, ktorú si cestujúci objednal, bola jazda z Bratislavy do Prešova v celkovej dĺžke 407 km, za ktorú zaplatil 143 eur,“ hovorí Roman Sysel, Taxify Country Manager pre Slovensko a Českú republiku.

Teší nás, že Taxify sa na Slovensku, resp. v Bratislave úspešne etabloval ako jeden z popredných poskytovateľov dopravných služieb. Ešte väčšiu radosť nám robí fakt, že o Taxify prejavuje čoraz väčší záujem množstvo cestujúcich i šoférov.”

“Za uplynulý rok sme výrazne narástli a transformovali sa z malého startupu na silného hráča, ktorý má ambíciu stať sa jednotkou na lokálnom trhu. Pozitívne štatistiky, ktoré sa nám podarilo dosiahnuť za jeden rok od nášho vstupu na slovenský trh, nás len utvrdzujú v tom, že to robíme správne. Budeme v tom pokračovať i naďalej,“ – pokračuje Roman Sysel, Taxify Country Manager pre Slovensko a Českú republiku.

Nižšie provízie = spokojnejší zákazník aj šofér

Taxify pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov zaujímavé zľavové akcie. Taktiež dlhodobo poskytuje nižšie ceny za odvoz, než konkurencia. Netreba však za tým hľadať žiadnu vedu. Taxify si od svojich vodičov berie jednoducho nižšiu províziu, než konkurencia, a to vo výške 15 %. Práve nižšia provízia umožňuje spoločnosti Taxify ponúknuť pre cestujúcich nižšie ceny a vyššiu odmenu pre šoférov zároveň.

V Taxify veríme v slušné zaobchádzanie so šoférmi a v zdravý rešpekt. To vodičom umožní zarobiť si viac ako s inými platformami. Okrem toho poskytujeme rad bezpečnostných prvkov a funkcií, ktoré im pomôžu pracovať spôsobom, ktorý im najlepšie vyhovuje,“ vysvetľuje Roman Sysel.

Služba tiež umožňuje vodičom vytvoriť si vopred zadefinovaný polomer pre vyzdvihnutie cestujúceho. To znamená, že nemusia cestovať za prácou ďaleko od svojho domova či miesta pôsobenia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

28.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+