MojAndroid

Pamätáte si hit 90-tych rokov, známe Tamagoči? Malé zariadenie, ktoré ste mohli ukryť do vrecka, či hrdo nosiť pripnuté sponou na rifliach. V ňom si žilo svoj život virtuálne zvieratko, postavička, ktorá si vyžadovala vašu pozornosť. Bolo potrebné ju kŕmiť, uspať, zabávať či kúpať. Ak ste splnili jej základné životné potreby, odmenila sa vám tým, že rástla a bola šťastná. V prípade, že ste Tamagočiho ignorovali, po pár dňoch skrátka zomrel. Všetky tieto záležitosti zostávajú aj v prípade mobilnej hry v obchode Google Play s názvom My Tamagotchi Forever.

Náš tip
Viac než 4,5 milióna ľudí si stiahlo infikované Android hry

Sú tu ale aj novinky. Zmena je napríklad v tom, že vývojári tejto hry chcú aj zarobiť a ponúkajú, ako inak, nákupy v aplikácii. Môžete teda preskočiť niektoré z úkonov, na ktoré sme pred tým museli čakať – napríklad Tamagočiho spánok. Nákupy v aplikácii sa môžu vyšplhať až na 99 dolárov, ak by ste náhodou chceli zainvestovať. Nuž, a aby bolo v appke čo robiť, sú tu aj rôzne mikrohry, za ktoré dostanete herné peniaze.

Hra na smartfóne je aktuálne uspôsobená pre menšie deti, no z nostalgie si ju možno zahrajú aj dospelí. V rámci hry existuje miesto Tamatown, ktoré si môžete prispôsobiť svojim predstavám. Svoju postavičku si môžete v priebehu hry aj vyvinúť a zaujímavosťou je aj režim rozšírenej reality, pomocou ktorého hľadáte ďalších Tamagoči priateľov a zažívate “zábavu s Tamagočim” priamo vo vašej obývačke.

Hra je na stiahnutie v obchode Google Play na tomto odkaze a je zdarma, pričom v nej môžete vykonávať spomínané nákupy v aplikácii.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+