MojAndroid

Máte už svoj vysnívaný smartfón a teraz rozmýšľate, ako ho vylepšiť? Čo tak nejaké kvalitné príslušenstvo? Do pozornosti dávame značku Tactical, ktorej porftólio zahŕňa púzdra a kryty, nabíjačky, tvrdené sklá, dátové a nabíjacie káble, ale aj remienky pre smart hodinky a oveľa viac.

Spoločnosť pri svojich produktoch myslí aj na ekológiu, pre všetky produkty používa ekologické balenia. Zariadenia od tohto výrobcu si môžete zakúpiť v e-shope Danimani.sk.

Poriadny smartfón potrebuje poriadnu ochranu

Poriadna ochrana smartfónu je nevyhnutná. Určite odporúčame zakúpiť minimálne ochranný kryt, ideálne aj s tvrdeným sklom. Tactical samozrejme na to myslí a ponúka široké portfólio ochranných obalov a skiel za atraktívne ceny.

Tactical TPU Plyo Kryt
Tactical TPU Plyo Kryt | Zdroj: Danimani.sk

V e-shope Danimani.sk si môžete vybrať z viac než 200 rôznych ochranných obalov pre rôzne typy smartfónov od všetkých relevantných výrobcov.

Nepodceňujte ochranu displeja

Najspoľahlivejšou ochranou displeja smartfónu je tvrdené sklo. Zariadenie dokáže ochrániť nielen pred škrabancami, ale aj pred úplným rozbitím. Častokrát sa pri nešťastnom páde stane, že sa rozbije len tvrdené sklo, ktoré tak rozloží energiu z pádu a samotný displej zariadenia zostane nepoškodený.

Tactical Glass Shield 5D sklo
Tactical Glass Shield | Zdroj: Danimani.sk

Kúpa nového tvrdeného skla je otázkou pár eur, zatiaľ čo výmena displeja stojí aj niekoľko stoviek eur. Ak patríte medzi tých, ktorým telefóny padajú častejšie, tvrdené sklo by malo byť doslova nutnosťou.

Moderné a variabilné nabíjanie

V portfóliu tohto výrobcu nájdete širokú ponuku nabíjačiek a káblov. Nabíjačky sú oproti tým originálnym, ktoré ponúkajú samotní výrobcovia, podstatne lacnejšie, no zachovávajú si porovnateľnú kvalitu a aj nabíjací výkon. Špeciálnu pozornosť by ste mali upriamiť na nabíjačku Tactical AR-PD-30W, pri ktorej už samotný názov napovedá, že ponúkne nabíjací výkon na úrovni až 30 W.

Tactical AR-PD-30W
Tactical AR-PD-30W | Zdroj: Danimani.sk

Táto nabíjačka sa však vyznačuje aj ďalšími dôležitými vlastnosťami. Keďže obsahuje nielen klasický veľký USB-A konektor, ale aj moderný USB-C, už nikdy nemusíte rozmýšľať nad tým, aký kábel máte. Fungovať bude so všetkými. Výborne sa tak hodí nielen na domáce použitie, ale aj na cesty.

Zároveň vám ponúkne dostatočný výkon na rýchle nabíjanie zariadení. USB-C port má výkon 18 W a podporu Power Delivery, USB-A konektor zase disponuje štandardom Quick Charge 3.0.

Keď potrebujete viac konektorov

Výrobca má v portfóliu aj ďalšie zaujímavé nabíjačky, ktoré ponúkajú dokonca až tri veľké USB konektory. Sú ideálne pre tých, ktorí USB-C štandard nepotrebujú, a zároveň majú doma väčšie množstvo zariadení. Do jednej nabíjačky vďaka tomu jednoducho a hlavne naraz pripojíte kábel z telefónu, hodiniek či slúchadiel.

Tactical LZ-043 je k dispozícii v bielom a čiernom farebnom vyhotovení a má výkon 18 W. Pre náročnejšieho zákazníka je v ponuke model Tactical 13-222, ktorý taktiež ponúka tri USB konektory, disponuje vyšším výkonom a štandardom Quick Charge 3.0.

Bezdrôtové nabíjačky do auta

Bezdrôtové nabíjačky sa v poslednom čase stali veľmi obľúbenými. Ide o ďalší skvelý spôsob, ako nabíjať svoje zariadenie. Bezdrôtové nabíjanie dnes už ponúka veľké množstvo smartfónov, ale aj ich príslušenstva. Bez problémov si tak bezdrôtovo nabijeme napríklad smart hodinky či Bluetooth slúchaldá a ďalšie zariadenia.

Tactical Flare MagForce
Tactical Flare MagForce | Zdroj: Danimani.sk

Tento typ nabíjania je obľúbený aj v automobiloch. Do pozornosti dávame napríklad magnetickú bezdrôtovú nabíjačku do auta Tactical Flare MagForce alebo Tactical Mine MagForce Wireless. Obe nabíjačky sú kompatibilné s nabíjaním MagSafe od spoločnosti Apple. Zatiaľ čo model Mine je navrhnutý na pripevnenie do výduchu ventilácie, model Flare je navyše možné pripevniť aj na palubnú dosku alebo čelné sklo vozidla.

Tactical Mine MagForce Wireless
Tactical Mine MagForce Wireless | Zdroj: Danimani.sk

Bezdrôtové slúchadlá Tactical Black Hawk StrikePods

Výrobca okrem rôzneho príslušenstva ponúka aj zaujímavé bezdrôtové slúchadlá Tactical Black Hawk StrikePods. O ich zvuk sa stará čipset Jiely a 13 mm dynamický menič. Vďaka tomu je zvuk naozaj čistý a vyvážený. Prehrávanú hudbu je možné ovládať gestami. Dvojitým dotykom zvýšite alebo znížite hlasitosť, krátkym dotykom zase prijmete prichádzajúci hovor.

Tactical Black Hawk StrikePods
Tactical Black Hawk StrikePods | Zdroj: Danimani.sk

Pre spárovanie so smartfónom stačí slúchadlá len vytiahnuť z puzdra. Slúchadlá ponúkajú nabíjanie cez moderný USB-C konektor a štvorhodinovú výdrž na jedno nabitie. S nabíajcím puzdrom sa výdrž predĺži až na 24 hodín.

Vylepšite si smart hodinky pekným remienkom

Nudí vás už dizajn vašich inteligentných hodiniek a rozmýšľate nad novým atraktívnym remienkom? So značkou Tactical žiadny problém. V ponuke nájdete remienky s obomi najpoužívanejšími štandardmi – 20 mm a 22 mm, takže o kompatibilitu sa nemusíte obávať. Okrem toho sú v ponuke aj remienky pre Apple Watch.

Tactical 690 Kožený Remienok 22 mm White
Kožený 22 mm remienok Tactical 690 | Zdroj: Danimani.sk

Je pravdepodobné, že vaše Samsung, Amazfit, Huawei či Xiaomi hodinky majú práve 20 alebo 22 mm remienok. Takže stačí si len vybrať zo širokej ponuky remienkov na www.danimani.sk.

12.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+