MojAndroid

Približne pred dvomi mesiacmi sme vás informovali o tom, že SwiftKey prináša novú aplikáciu s predikciou emoji. Novinka niesla označenie Swiftmoji a bola predstavená v podobe testovacej beta verzie, ktorú mohli používatelia skúšať a hľadať v nej nedostatky. Teraz je už aplikácia dostupná oficiálne v obchode Play v plnej verzii, a tak si ju môže vyskúšať široká verejnosť.

https://youtu.be/InxHjOzLiIc

Aplikácia robí presne to, čo sľubuje a po každom napísanom slove navrhuje niekoľko ikon emoji, ktoré možno budete chcieť použiť. Tieto ikony sú vybraté na základe kontextu slov, ktoré píšete, a tak je veľmi pravdepodobné, že niektorú z ponúknutých ikon aj skutočne použijete. Na zariadeniach so systémom Android sa táto predikcia zobrazuje vo forme špeciálneho radu s navrhnutými emoji nad klasickou klávesnicou, takže používanie aplikácie bude extrémne jednoduché.

Aplikácia sa pri svojich predikciách spolieha na efektívny a inteligentný algoritmus, ktorý používa klasická aplikácia SwiftKey pri predikcii klasických slov. Aplikácia tak môže byť v súčasnej ére skutočne užitočná, no na Slovensku si ju zatiaľ neužijete. Nie len, že nie je zatiaľ pre nás dostupná, ale podporuje iba anglický jazyk. Malo by ale byť iba otázkou času, kým bude aplikácia dostupá aj u nás a aj my si budeme môcť bez problémov vyskúšať predikcie emoji. Ak by ste aplikáciu napriek tomu chceli vyskúšať, môžete sa zaregistrovať do Beta programu a skúsiť si nainštalovať aplikáciu touto cestou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: SiftKey Blog via The Verge

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+