MojAndroid

Pokračujeme v predstavení slovenských vinárou s aplikáciu WineryApp, tento týždeň môžete vyhrať víno Kmeťo. Výhercu z prvého týždňa vyhlásime v stredu, odnesie si kartón z vinárstva Matula.

Aktualizácia: výherca vín Kmeťo je čitateľ Lukas Scepanik. Srdečne gratulujeme.

Náš tip
WineryApp: Aplikácia pre milovníkov vína

 

vino-kmeto-2

Spoznajte vinára tohoto týždňa a súťažte o kartón (6 fliaš) jeho vína.

Vinárstvo Kmeťo z Modry

Rodinná firma Víno Kmeťo vznikla začiatkom 90-tych rokov. Zaoberá sa obrábaním vinohradov, ale najmä výrobou kvalitných odrodových vín. Sídlom firmy je mesto Modra, ktoré patrí do Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a je známe svojou dlhou vinárskou tradíciou. V produkcii Víno Kmeťo sa nachádzajú biele, červené i ružové vínka.

 

Ako sa zapojiť do súťaže

Tento týždeň súťažíme o víno Kmeťo z Modry. Postup je veľmi jednoduchý:

1. Stiahnite  a nainštalujte si aplikáciu WineryApp

Verzia: 3.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.01
Aktuálna cena: Zdarma

2. Objednajte si “koštovku” v aplikácii Wineryapp, v menu kliknite na “Vinne podujatia” => “Sútaž” => vpravo hore “Objednavam koštovku mailom”

WineryApp-sutaz-1 WineryApp-sutaz-2

3. Cez aplikáciu odošlite email a budete zaradený do žrebovania.

vino-kmeto-4

4. Súťaž trvá 7 dní, žrebovanie vín Kmeťo sa uskutoční v stredu 31.7.2013.

 

Podmienky súťaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s tvorcami aplikcie Wineryapp okostuj.sk vino. Ceny a víno do súťaže venujú slovenskí vinári.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné stiahnutie  a nainštalovanie aplikácie WineryApp cez ktorú sa prihlási súťažiaci na “koštovku”.
  • Súťaž začína 15.júla 2013 a končí 18.8.2013. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné maily budú vymazané. Do losovania budú zaradení aj súťažiaci z predošlých týždňov.
  • Súťaž bude trvať 5 týždňov. Prvé 4 týždne súťažíte o kartón vína, vždy od iného vinára a posledný týždeň bude hlavná cena ochutnávka v pivnici pre 4 osoby v hodnote 100 €.
  • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Organizátor súťaže si vyhradzujú právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

 

22.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+