MojAndroid

MojAndroid.sk tento mesiac oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe. Pre našich verných čitateľov sme si preto pripravili súťaž, v ktorej bolo  možné vyhrať až 4 ceny počas 4 týždňov.

Veľká narodeninová súťaž práve končí

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej ste mohli hrať o atraktívne ceny. Súťaž prebiehala počas celého mája, pričom výhra bola pripravená na každý týždeň. Do súťaže ste sa mohli zapojiť veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka.

Poznáme posledného víťaza

Počas posledného – štvrtého týždňa narodeninovej súťaže ste sa vyplnením dotazníka mohli zapojiť do žrebovania o Xiaomi Mi Box S. Ide o malú krabičku, ktorá obsahuje operačný systém Android TV a pomoocu nej posuniete svoj klasický televízor o úroveň vyššie, urobíte z neho smart TV. Podporované je aj 4K rozlíšenie s HDR.

súťaž Mi Box S

Dotazník už celkovo vyplnilo 13489 respondentov, v minulom týždni sa zapojilo 2124 súťažiacich. V následnom žrebovaní sa šťastie usmialo na Daniela Bučka, ku ktorému poputuje nový Xiaomi Mi Box S. Srdečne gratulujeme! V dohľadnej dobe budeme výhercu kontaktovať, aby výhra dorazila čo najskôr.

Cenu do súťaže venoval e-shop mi-store.sk.

Ak ste nevyhrali, nezúfajte. Na webe www.MôjAndroid.sk pravidelne pripravujeme súťaže o zaujímavé a hodnotné ceny. Určite onedlho spustíme aj ďalšiu, v ktorej budete mať opäť možnosť vyhrať.

3.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+