MojAndroid

Spoločne so spoločnosťou Samsung spúšťame novú súťaž na webe FOTOmánia. Ak ste majitelia smartfónov Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 edge, môžete vyhrať púzdro zo série Avengers priamo na váš smartfón. Stačí, ak pridáte fotky zo svojho zariadenia a autorov tých najkrajších fotografií odmeníme. Ak ste už fotky pridali, ste automaticky zaradení do súťaže. Zo všetkých čitateľov, ktorí pridajú alebo pridali fotku na stránke FOTOmánia, vyžrebujeme 20-tich, ktorých obdarujeme selfie tyčami. Držíme palce, súťaž prebieha do konca januára.

Podmienky súťaže

  • Ak ste majiteľ smarfónu Samsung Galaxy S6 alebo Samsung Galaxy S6 edge, nahrajte zaujímavú fotku do sekcie FOTOmánia.
  • Fotky, ktoré budú mať najviac Likov odmeníme cenami: 5x púzdro Avenger pre Galaxy S6 a 3x púzdro Avenvers pre Galaxy S6 edge.
  • Zo všetkých fotiek od majiteľov Galaxy S6 a Galaxy S6 edge vyžrebujeme 20-tich, ktorí získajú selfie tyč.
  • Súťaž trvá 2 týždne: začína v nedeľu 17.1.2016 a končí v 31.1.2016.
  • Výhercov zverejníme do 14.2.2016 a výhry pošleme výhercom poštou.
  • Redakcia si vyhradzuje právo zmeniť podmienky súťaže a overiť pravdivosť fotografií.

Ako pridať fotku a zapojiť sa do súťaže?

Registrujte sa na webe fotomania.mojandroid.sk. Je nutné, aby ste v detaile profilu vyplnili meno a priezvisko, vrátane správneho e-mailu, na ktorý vás v prípade výhry budeme kontaktovať. Potom stačí už len pridať fotku z Galaxy S6 alebo S6 edge a vyplniť správny typ zariadenia.

samsung galaxy s6 avengers
Púzdro Avengers pre Samsung galaxy S6 (ilustračné foto) 

 

17.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+